Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


inny0999

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Jestem tu nowy,mam pewien problem z którym sobie nie radzę.Nie wiem co to jest.Jednak wiem,że to na pewno jakiś problem (choroba) psychiczny.Z charakteru jestem twardym melancholikiem (zerowy brak wiary w siebie,jednak wiara w porażkę i brak sukcesu,jak mnie ktoś przezwie bardzo się tym przejmuje), dręczy i zarazem wyczerpuje mnie jednak ciągły stres o byle co (np. że nie zdam) oraz brak jakichkolwiek chęci do życia,ciągle chodzę zmęczony, zniechęcony,smutny.Jestem bardzo skryty w sobie,nie jestem skory do nawiązywania nowych przyjaźni/kontaktów.Piję i palę okazyjnie(bardzo bardzo rzadko).Taki stan jest we mnie od 3 lat, z roku na rok jest gorzej.W zeszłym roku ciąłem się a tym to (...)Wie ktoś co to może być ?,proszę o odpowiedź :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię pozytywnie rozczarować, bo nie masz żadnej choroby psychicznej. Z tego co piszesz, to depresja dała Ci się we znaki, może też fobia społeczna. Musisz zacząć leczenie, idź do terapeuty albo psychologa, odwiedź psychiatrę, może przepisze Ci jakieś antydepresanty, one dobrze działają również na fobię społeczną. Może poczytaj sobie książki, o tym jak pokonywać nieśmiałość. Jeśli zaczniesz nad sobą pracę, to już za niedługo zobaczysz efekty. Trzymam za Ciebie kciuki! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×