Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek po który nerwica natręctw ustępuje cał


misiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Leczyłem się lekiem Lexapro (w twoim leku zawarta jest ta sama substancja), Asertinem, Stimulotonem, Chlorprotheixenem ... od 2 miesięcy łykam Anafranil, który prawie w 100 % pokonał moją nerwicę natręctw (a była naprawdę ciężka). Więc polecam Ci właśnie Anafranil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam anafranil. Po łykaniu 2 tabletek okropnie trzęsły mi się ręce i musiałam go przestać stosować. Lekarka zmieniła mi go właśnie na elicea. Asertin też brałam ale nic nie pomagał.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeśli wy stosujecie jakieś leki po których wam ta choroba ustąpiła proszę odpiszcie na mój temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anafranil powoduje bardzo dużo poważnych objawów ubocznych, np można po nim bardzo przytyć.. Poza tym na nerwice natręctw lekiem pierwszego rzutu jest sertralina. Po prostu trzeba ją brać w odpowiedniej dawce, żeby pomogła. Jesli do tego masz depresję to polecam też minimalne dawki solianu..

 

[Dodane po edycji:]

 

misiaaa, nie wiem jak bardzo zaawansowana jest u Ciebie ta nerwica, ale niestety muszę Cię zmartwić, myślę, że nie ma takiego leku po którym NN ustąpiłaby całkowicie, zawsze są jakieś objawy, ale po prostu w mniejszym nasileniu, tak że możesz normalnie funkcjonować. Poza tym bardzo istotna jest praca w psychoterapii. połącznie leków i terapii daje dobre efekty na ogół, ale oczywiście nie od razu.. niektórzy leczą sie wiele lat, raz jest lepiej, raz gorzej, ale trzeba walczyć ! Nie martw się poradzisz sobie, ale nie licz na cud!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NN jest wiele dobrych lekow :

 

- Anafranil jest najlepszy (uogolniajac)

 

Jak nie chcesz go to polecam :

 

- Seroxat (Paroxetyna)

 

- Fevarin (Fluwoksamina)

 

- Cital (Citalopram)

 

- Cymbalta

 

Ale musisz wiedziec, ze na efekty w postaci redukcji NN trzeba czekac wiele tygodni, nawet w leksykonach medycznych jest napisane, ze Anafranil przy NN dziala dopiero po wielu tygodniach zazywania, a przeciez to silny lek.

 

Co do SSRI to na NN trzeba brac wieksze dawki (Seroxat- 40 mg, Asentra- 100 mg itp itd), polecam takze lek Pernazyna w mikrodawce na noc (50-100 mg) - wycisza mysli i dobry sen jest po nim.

 

Oczywiscie jest jeszcze wiele innych lekow, ktore moga pomoc, ale wpierw proboj te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×