Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica pomocy!!!!!!!!!!!


agaaron01

Rekomendowane odpowiedzi

:cry: Witam wszystkich moze jest ktos w stanie mi pomóc parę dni temu robiąc obiad zrobiło mi się słabo ,i duszno miałam ogromny paraliż dłoni stup zadzwoniłam na pogotowie pani dyspozytor ka powiedziała ze jest to atak nerwicy i muszę się uspokoić to mi przejdzie, więc się starałam po jakimś czasie zaczęło przechodzić lecz zaraz na drugi dzień udałam się do przychodni i lekarz tez stwierdził nerwice strasznie się tego boje tym bardziej ,ze prawie cały czas jestem sama z 2 dzieci w domu -- 2latka i 6 lat-- boje się ze mogę zasłabnąć w ich obecności a przeciez takie maluchy wpadną tylko w panikę .Dodam tez ze od tamtej pory czuje ucisk w klatce piersiowej i ciężko jest mi oddychać ,ciągle jestem senna i nie wiem jak se z tym radzic czy powinnam udac się do psychiatry czy to poważne? i skąd się to bieze,, jak mam sobie radzic by nie dopuścić do paniki bo nie wiem co robic błagam o pomoc!!!!Wszystkich tych którzy tez to przechodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaaron01,

 

Pierwsza rada ma brzmi :

 

- zrob podstawowe badani krwi + koniecznie POTAS - wlasnie NISKI poziom potasu we krwi powoduje : szybki puls, napadu lęku, podatnosc na stres, cierpniecie rak i nog - mialem to wszystko przez brak potasu....

 

 

Po drugie do psychiatry zawsze warto isc, ale nie BEZ wynikow badan krwi.

 

Najwazniejsza sprawa to potas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekg, potas, magnez, tsh, ewent. ft3, ft4. Jeżeli serducho wariuje bardzo do tego echo, holter.

Jeśli wszystko wyjdzie okey -> psychiatra, szkoda czasu na psychologa.

 

Generalnie podbije to co wyżej napisano, niski poziom potasu może wpływać na zaburzenia, a po za tym jest niebezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wykazała morfologia ale poproś lekarza o skierowanie na badania szczegółowe krwi ,cukru ,ponieważ przy zwykłym badaniu nie zawsze wszystko wykaże poproś tagrze o ekg ,,,a jakie dokładnie masz objawy to morze będę wstanie ci jakos pomóc mam takom nadzieje bo wyobrażam sobie przez co przechodzisz ja tez to miałam i myślałam ze umrę w szczególności ze strachu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×