Skocz do zawartości
Nerwica.com

Paskuda Wita


Paskuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, skoro już się tu znalazłam tzn że jestem tak rozdarta że wiem że sama sobie z tym wszystkim nie poradzę.Puki co u specjalisty jeszcze nie byłam (czekam na termin wizyty), byłam u lekarza rodzinnego przepisała mi Alventa i Hydroksyzynę.Alventę jeszcze jakoś znoszę ale hydroksyzyna-to nie dla mnie-myślałam że umieram.Może przybliżę swe zachowania to może ktoś z Was podpowie co mi jest.Występują u mnie napady agresji najczęściej w kłótniach z mężem-gdy już mi brakuje argumentów to krzyczę, jak nadal mnie nie rozumie to rzucam tym co mam pod rękom, lub używam przemocy fizycznej, nie ważąc na skutki.Gdy zostaję sama na noc w domu to mam napady lękowe, niegdyś męczyło mnie to że w nocy wybuchnie pożar a ja nie będę miała jak uciec, doszło już do tego że obserwowałam drzewo za oknem i obliczałam czy w razie pożaru uda mi się na nie wyskoczyć.Dodam że odkąd pamiętam jestem nadpobudliwa ruchowo, zawsze było mnie wszędzie pełno, lecz teraz już nie mam tyle sił, nie mam ochoty nawet jechać do mamy w odwiedziny, czy do brata-a zawsze byliśmy bardzo zżyci, tłumaczę się jakimiś bzdurami.Mam 27 lat, 3 miesiące po ślubie, zero radości życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum Paskuda,

fajny nick -lubię ludzi z poczuciem humoru :D

 

To co opisujesz jest podobne do nerwicy -ale ponieważ nie znam się na tym musi to ocenić specjalista psychiatra.

nerwica-l-kowa-t20935.html

 

Lekarz rodzinny dał ci leki które mogą chwilowo pomóc ale nie muszą -taki lekarz nie jest psychiatrą.Więc nie zwlekaj z tą wizytą.Niczego nie ukrywaj,dobierze ci lepsze leki będzie lepiej.

 

Brałem jakiś czas hydroksyzynę ale ten lek nieprzypasował mi -miałem więcej ef .ubocznych od leczniczych.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×