Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgoda, postęp i prawa człowieka w POlsce


Sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/0,1660892,0,1,cba-bedzie-wszechwiedzace,wiadomosc.html

 

Rząd Platformy chce wyposażyć - krytykowane wcześniej - Centralne Biuro Antykorupcyjne w uprawnienia, o jakich Mariusz Kamiński za czasów PiS mógł tylko pomarzyć - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Agenci będą mogli zbierać niemal wszystkie wrażliwe informacje (m.in. o poglądach politycznych i religijnych, życiu seksualnym, nałogach, stanie zdrowia czy kodzie genetycznym) bez zgody sądu. Eksperci ostrzegają - projekt ten godzi w podstawowe wolności obywatelskie.

 

Kurwa, jak Ja nienawidzę tych wszystkich kłamliwych skurwysynów z wiejskiej :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stąd wyjeżdżam. Kocham Polskę, ale tu się nie da żyć. No nie da się kurfa!

Jak nie męczeńska śmierć prezydenta to podnoszenie podatków. Jak nie podnoszenie podatków to imprezy pod krzyżem. A jak nie imprezy to lustrowanie społeczeństwa.

Dajcie mi strzelbę.

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli wprowadzany jest totalitaryzm. Słyszeliście o New World Order? Pewnie tak: "Postępująca globalizacja oraz integracja w ramach takich ugrupowań jak Unia Europejska czy Unia Afrykańska powoduje, że Nowy Porządek Świata staje się rzeczywistością na naszych oczach. Pojawiają się głosy, że końcem tego procesu będzie połączenie się ugrupowań integracyjnych w światowy rząd, który obejmie władzę polityczną, gospodarczą, wojskową i ideologiczną nad całą planetą. Istotą takiego świata będzie centralne planowanie, które zawsze w historii sprzyjało rozwijaniu się systemów totalitarnych."

 

http://wiadomosci.onet.pl/1575081,5089,1,kioskart.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod pretekstem walki z korupcją będą mogli inwigilować wszystkich... Czemu mnie już takie wiadomości nie dziwią.

 

Miało być mniej biurokracji -jest więcej.

Miało być transparentne państwo-będzie transparentne społeczeństwo.

Miało byc mniejsze bezrobocie -do liczby bezrobotnych dodaj liczbę Tych co za pieniędzmi wyjechali w świat . Suma przeraza .

 

Oto nasz kraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że tak wygląda cały świat. Cały świat jest obłąkany. Po prostu jest zwykłym mechanizmem, który nie opiera się na żadnej etyce.

Ci, którzy działają, wpływają na mechanizm, ci, którzy nie działają, nie wpływają na niego.

 

Mechanizm o którym piszesz ,to perpetuam mobile . Napędzane (a raczej wprowadzone w ruch) mamona i produkujące mamonę z mamony . Dostęp do steru ma tylko elita .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że elita jest elitą, bo ma wolę by do tego steru uzyskać dostęp. Większości ludzi nie interesuje ster i to co się dzieje, tylko to jak się upić. W praktyce, akcja dużej ilości ludzi może powstrzymać elitę i na serio dziwni i nie należący do tej elity ludzie mogą się do steru dorwać (Giertych, Lepper, Wałęsa, itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pozostają w gronie elit, stają się symbolami, pomnikami a ciążą na nich zarzuty, głoszą jedyną i słuszną prawdę, po czym obrażają i krytykują innych.. wspomniany wcześniej pan Wałęsa m.in.

 

Plus jeden do vatu, ciekawe czym dalej nas obdarzą...

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za ten vat jestem zajebiście na nich wściekła. Nie dość, że będę płacić więcej za jedzenie, za gaz, za paliwo to do tego jak teraz w hurtowni mam do płacenia 22% vatu tak od stycznia będę mieć 23%, a vatu sobie nie odliczę bo nie jestem watowcem.

 

Kończę studia, sprzedaję co mam i w dupę z tym, wyjeżdżam. Tylko jeszcze nie wiem gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a trzeba było na Mikusia głosować. ..

To teraz zobaczycie jak będzie pięknie z Komorowskim i PO na czele :roll: Pod górkę i coraz gorzej się będzie żyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×