Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam:)


Valeria

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Iza mam 32 lata,4 letniego synka,kochanego męza.dobra pracę..brzmi niezle ale sami wiecie jak to jest....

w tym roku ( po ponad 3 latach latania po specjalistach ,milionach wydanych na badania prywatne.usg,zaliecznia parudziesieciu godzin na izbach przyjęc,sarkastyczne,wymowne usmieszki lekarzy i pielegniarek,3 pobytach w szpitaacvh na oddziale otolaryngologii w Bydgoszczy gsdzie stwierdzono u mnie zespoł przedsionkowy ośrodkowy-czyli zawroty głowy non stop pogarszajace sie przy najmniejszej nawet zmianie cisniea,pod wpływem stresu ( jak mozna od tego nie zeswirowac :yeah: ),potem 2 razy byłam na oddziale neurologii gdzie potwierdzono oczopląs III stopnia,zaburzenia rownowagi oraz zaburzenia lękowo-subdepresyjne..Dostałam seronil 20 mg 1 x dziennie oraz afobam w razie silnego napadu lęku..stosuję technikę Jacobsona ale tak naprawde jestem na poczatku drogi kretej.ciezkiej i niebezpiecznej takze bede bardzo wdzieczna za wszystkie porady i sugestie od Was wiedzacych wiecej i lepiej:) pokornie przyjme:P..chce z tym walczyc to juz cos najgorsze sa lęki,nie potrafie nad nimi panowac choc staram sie...jestem pod opieka dobrego psychiatry ale odczuwam leeki niedosyt,co dalej terapia?

Oprocz tego walcze z bulimią(seronil dziala rewelacyjnie jesli chodzi o chec prowokowania wymiotów) wiem ze to swszystko na tle nerwowym.depresja,czy moja mroczna druga strona....

to tyle :) macie pytania walcie:)

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze duzo sie tutaj naucze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM,co prawda ja też jestem tu nowy,też doszukuje się oparcia i sposobów pozbycia się swoich lęków,przyjmuje Coaxil,ale bardzo zaciekawiała mnie metoda Jacobsona,postaram się w nią wbardziej wtajemniczyć i stosować,całkiem ciekawa rzecz,ja też jestem na początku swych zmagań z tą przeklętą nerwicą i jedynie marzę o tym by jak najszybciej się jej pozbyć,czego również Tobie i wszystkim życzę,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×