Skocz do zawartości
Nerwica.com

o kobietach


onev

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej wiemy od kobiet co oczekują

Buhahhaha noo i dlatego możemy pozazdrościć ci jakże długiego i udanego związku z kobietą tak?

Ja wyjątkiem? Nie bardzo wiem skąd to wytrzasnąłeś ale ok, powtarzam, myśl sobie co chcesz i wierz w co chcesz, to twoje życie, możesz je przezyć użalając się nad sobą albo coś z tym zrobić. Powodzenia.

 

ps. Radzę popracować nad ortografią ;)

Hmm, ja mogę napisać czego oczekiwałam od mężczyzny z którym się związałam i co od niego dostaję, ale po co? Pisałyśmy o tym miliony razy i jedyna odpowiedź jest taka, że my jesteśmy dziwne, inne, oryginalne, na wymarciu i w ogóle, większość kobiet chce kasy a nie tego co my i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma tak dużo kobiet z zasadami jak mówi linka, głównie wiem to z pozycji obserwatora, a także z niestety własnego doświadczenia. Nie tylko pustaki różowe lecą na kasę, ale także "normalne" laski takie w ogóle niepozorne, którymi zaświeci się kasą i im się oczka świecą. Kobiety od wieków lubiły kasę i jest to wabik na wiele z nich. Wiecznie kobiety będą narzekały na facetów, a faceci na kobiety. Ogólnie dużo kobiet kręcą osoby sławne, z plakatów, co też ma pewnie związek z kasą. Czemu zazwyczaj dziewczyny są fankami np. jakiegoś zespołu, czy miłośniczkami jakiegoś aktora, jakoś nigdy nie widziałem faceta, który byłby fanem jakiejś gwiazdki pop (no może by ją puknął, ale to inna sprawa). I śmieszy mnie również kwestia tzw. równouprawnienia. Faceci mają lepiej w życiu zawodowym, kobiety w towarzyskim. I to jest fakt niezaprzeczalny. To zazwyczaj one wybierają partnerów. Dajmy przykład faceta który szuka jakiegoś swojego ideału, nagle zjawi się jakaś fajna kobitka niezgodna z nim, ale zakręci tyłkiem, mrugnie oczkiem, uśmiechnie się, ogólnie wyda się pociągająca i ideały pójdą się pieprzyć. Najgorsze jest to, że część kobiet nigdy się do tego nie przyzna, że leci na kasę, że nie szuka dobrego, miłego księcia i powie, że "ja nie z tych" (nie mówię o tobie linka). Nie jestem żadnym frustratem i lubię kobiety ogólnie mimo wszystko. Jednak uważam, że dziś trudno o dobry materiał na żonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jest pewna roznica w narzekaniu mezczyzn na kobiety a kobiet na mezczyzn, mezczyzni narzekaja bo to femistyczno egoistyczne lajzy co jest 100% prawda a kobiety narzekaja ze ze malo kasy zarabia :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suicidesilence, ależ ja o tym dobrze wiem, mało to pustaczków po świecie chodzi? Średnio tyle samo przypakowanych bezmózgich panów co to pojadą na party, wciągną kreskę, pukną jakąś lalunię i jadą dalej, w pożyczonym od taty porsche :lol:

Było jest i będzie, ale nie piszmy, że większość kobiet leci na kasę, ani, że większość facetów to szowiniści :smile: j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie chciał bardzo znalesc kobiete,taki stary jeszcze nie jestem,do trzydziestki jeszcze pare lat brakuje,no ale niestety mam tyle stresów na głowie,niepewne perspektywy że takie sercowe sprawy musze ciągle odkładac na boczny tor i skupic sie na sobie.Pozatym zawsze miałem takiego pecha ze gdzie nie poszedłem na jakąs impreze.prywatke itd to zazwyczaj wszystkie kobiety zajete.No a niestety az taki smiały zeby podejsc na ulicy w markecie,samemu zagadac to niestety nigdy niebyłem ale pracuje nad tym.Tylko że niestety w dzisiejszych czasach wszyscy tacy zabiegani,kazdemu gdzies sie spieszy.Czytam jakies tam ogłoszenia towarzyskie w internecie ale tam zazwyczaj ogłaszaja sie kobiety które wymagaja by ktos miał tak najlepiej z 50 zalet i żadnej wady,niema sensu nawet na to odpisywac.Bo skoro same sa takie wspaniałe i bez wad to by juz kogos miały.A poza tym to miałem kiedys romans z kobieta poznaną poprzez internet,wszystko było pieknie,całuski itd no ale któregos dnia mnie okradła z markowego pióra a nie miałem jej adresu,bo to zawsze ona przychodziła do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. no tak, ponieważ wartościowe kobiety siedzą tylko w mieszkaniach.. i że niby posłowie to tak się poświęcają dla dobra wspólnego...?? to bardzo optymistyczna ocena naszej sceny politycznej.. szkoda słów.

Krótko więc. Stary Góralu z takim podejściem to nie znajdziesz wartościowej kobiety.. co najwyżej jakąś zlęknioną idiotkę.. Za dużo w Tobie jadu i niechęci.

Albo wszystko to co napisałeś to jakaś jedna prowokacja, bo naprawdę trudno mi uwierzyć, że można takie bzdury wypisywać.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onev, nie pisz do mnie na priva o swoich bzdurach bo mnie to naprawde nie interesuje, widac ze masz ze soba problem i to duzy :) a zyj sobie jak chcesz, mozesz spac pod mostem w kartonie i jesc trawe ze swoja ukochana :)

 

Stary goral, a ja czesciowo sie z Toba zgadzam, niby dla kazdego idelaisty pieniadze nie sa najwazniejsze itd, ale pozniej sie okazuje, ze trzeba wyjsc na impreze, do lekarza, zaplacic rachunki itp, i wychodzi ze trzeba miec pieniadze. To normalna potrzeba czlowieka, byc zadbanym, oczywiscie nie popadajmy od razu w paranoje, ze ciuchy od dolce i gabbana, czy ciuchy od miu miu za kilka tysiecy, ale zeby to bylo wszystko z gustem i schludne. Czy chemy czy nie tak jest swiat urzadzony, ze trzeba pracowac by godnie zyc, bo nie wszyscy maja pomoc mam i tatusiow, czy odziedziczyli po bogatych babciach majatek. I oczywiscie, jak kobieta ma wybierac to wybierze faceta z praca, obrotnego, pracowitego, takiego, ktory zadba o bezpieczenstwo finasowe i bedzie umial okazac uczucia (ale ok nie oczekujmy wszystkiego idealow nie ma :mrgreen: ). Wazna sprawa to tez osobowosc, cechy charakteru. Jednym sie podobaja faceci inteligetni, tacy ktorzy umieja wyrazic swoje zdanie, uargumentowac je cos ala dawny jasnikiowiec, a niektore wola delikatnych chlopczykow, ktorym trzeba troche matkowac. Niemniej kazdego decyzja, co komu pasuje, zreszta zycie niesie rozne niespodzianki....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innym razem jak umawiałem sie przez internet na randke to popełniłem ten błąd że zaproponowałem jej piwo w bardzo mało romantycznej jak sie puzniej okazało knajpie,i chyba zrobiłem na niej złe wrazenie,że co to musi byc za typ skoro w takie miejsca chodzi,sami pijacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie nastepny raz to napewno sie juz bardziej postaram,lepiej przygotuje,przeczytam gdzies jak najlepiej zrobic dobre pierwsze wrazenie itd:)

 

[Dodane po edycji:]

 

no i przede wszystkim niebęde juz opowiadał kobietą o piłce noznej jak to miałem zawsze w zwyczaju

 

[Dodane po edycji:]

 

bo wiesz jak ktoś całe życie,kazdy nowy zaczyna od sprawdzenia co sie w piłce dzieje to tez nie jest normalne

 

[Dodane po edycji:]

 

Teraz żałuje ze zamiast spacerów z kobietami wolałem oglądanie meczów

 

[Dodane po edycji:]

 

no i moze piłka nozna jest tez jednym z powodów nerwicy,nie zdrowo sie nią podniecałem,dużo bardziej przyzywałem porażki swojej druzyny niz ze mnie kobieta okradła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goral juz widzisz czym to zycie jest? popatrz na tą rozmowe z góry, prawdopodobnie rozmawiasz z kobieta, z tym kims podlym, w dodatku co co opisales i ona sama oznacza ze powinnes byc pelny jadu do plci kobiecej, a ty poprostu bys sie z nią umowil... wiec juz znasz to zycie, pozostaje ci wydac sie dla niej kims interesujacym lub... hm zabic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobłażająca ja to wszystko pisze pół żartem pół serio,nie mozna byc wiecznie spiętym.Nie ma we mnie zadnego jadu,uwierz ze nie gryze,taka forma terapii:)

 

kamień z serca mi spadł. a poważniej pisząc, miałam jednak taką nadzieję, tylko właśnie.. ha.. mam tendencję do zbyt poważnego traktowania wszystkich i wszystkiego, że czasami nie zauważam ironii czy żartu, tam gdzie są one naprawdę widoczne.

i

tak na marginesie

ja lubię czasami piłkę nożną pooglądać. może bez szaleństwa, ale mundial oglądałam. i w ogóle miałam wówczas refleksję, że bardziej się nim emocjonowały znane mi kobiety niż mężczyźni.. ale to pewnie specyfika moich znajomych. ogólnie wszędzie umiar jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, naprawde to bylo pół zartem pol serio:

 

 

"Pozatym zawsze miałem takiego pecha ze gdzie nie poszedłem na jakąs impreze.prywatke itd to zazwyczaj wszystkie kobiety zajete.No a niestety az taki smiały zeby podejsc na ulicy w markecie,samemu zagadac to niestety nigdy niebyłem ale pracuje nad tym.Tylko że niestety w dzisiejszych czasach wszyscy tacy zabiegani,kazdemu gdzies sie spieszy.Czytam jakies tam ogłoszenia towarzyskie w internecie ale tam zazwyczaj ogłaszaja sie kobiety które wymagaja by ktos miał tak najlepiej z 50 zalet i żadnej wady,niema sensu nawet na to odpisywac.Bo skoro same sa takie wspaniałe i bez wad to by juz kogos miały.A poza tym to miałem kiedys romans z kobieta poznaną poprzez internet,wszystko było pieknie,całuski itd no ale któregos dnia mnie okradła z markowego pióra a nie miałem jej adresu,bo to zawsze ona przychodziła do mnie"

 

 

"Im mniej ma sie pieniedzy tym mniejsze szanse na znalezienie kobiety.Kupować prezenty,zabierac w ciekawe miejsca tak zeby sie nie nudzila.Kobiety bardzo lubią jak sie o nie walczy,zabiega,musza sie czuc wazne,dowartosciowane,zeby potem mogły sie pochwalic kolezanką,patrz jakiego mam wspaniałego faceta,patrz jaką piekną sukienke mi kupił,jaki ładny naszyjnik,a wczoraj mnie zabrał tu i tam,on to mnie napewno musi bardzo kochac.Jak sie bedzie ględziło o jakimś pokoju,prawdzie i ideach to sie bedzie szukało kobiety ze 20 lat.Jak kobieta jest młoda to chce korzystac z tego życia,a o wartosciach ideach to sobie przypomni jak juz bedzie stara,znudzi ją sex."

 

 

"A pozatym to kobieta musi sie czuc przy facecie bepiecznie,jak zobaczy ze sie denerwujesz,bedziesz mówił ze cos Cie gdzies boli,czegos niewiesz,nieumiesz,masz co chwile jakies watpliwosci,depresje,cos Cie gdzies kłuje,boli to napewno tez niebedzie Cie chciała.Bedzie sie bała ze umrzesz i zostanie sama itd"

 

 

- to wyglada na jakąs wymalowaną wyraziscie prawde zyciową ktora emanuje z kazdej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak ze czesto jak kogos poznaje to z góry zakładam ze bedzie do mnie wrogo nastawiony,niewiem dlaczego,czesto juz po tym jak ktos na mnie patrzy oceniam czy bedziemy sie lubiec czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×