Skocz do zawartości
Nerwica.com

o kobietach


onev

Rekomendowane odpowiedzi

a co nie przemowil do ciebie krotki tekscik oprawiony w serduszko, patrz avatar

 

Ja sie nie dziwie, ze nie mozesz znalezc kobiety, bo z ideałow nie oplacisz rachunkow. To nie jest tak, ze trzeba miec mase kasy itp, ale na pewno miec prace, byc pracowitym itp Oczekujesz od kobiety ze ona bedzie Ciebie utrzymywac? Zreszta w wieku 30 lat juz powinienes miec jakies podstawy np wynajmowac mieszkanie, byc niezalezny. Dobro, spokoj itd owszem jest ok, ale przede wszystkim trzeba jesc, miec swiatlo w domu i cieplo oraz ten dach nad glowa.

 

a temat zapisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mniej ma sie pieniedzy tym mniejsze szanse na znalezienie kobiety.Kupować prezenty,zabierac w ciekawe miejsca tak zeby sie nie nudzila.Kobiety bardzo lubią jak sie o nie walczy,zabiega,musza sie czuc wazne,dowartosciowane,zeby potem mogły sie pochwalic kolezanką,patrz jakiego mam wspaniałego faceta,patrz jaką piekną sukienke mi kupił,jaki ładny naszyjnik,a wczoraj mnie zabrał tu i tam,on to mnie napewno musi bardzo kochac.Jak sie bedzie ględziło o jakimś pokoju,prawdzie i ideach to sie bedzie szukało kobiety ze 20 lat.Jak kobieta jest młoda to chce korzystac z tego życia,a o wartosciach ideach to sobie przypomni jak juz bedzie stara,znudzi ją sex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, uuu to współczuję ci, że znasz tylko takie kobiety. Z podejściem jakie prezentujesz, nawet żebyś miał górę pieniędzy to poleciałby na to tylko pustak :lol:

 

Wy nie możecie znaleźć sobie dziewczyn bo sobie ubzduraliście taką teorię, usprawiedliwiacie swoją niemrawość tym, że nie macie kasy ot co. To jest wręcz śmieszne.....bo gdyby było tak jak piszesz Góral - to by 90% nas na świecie nie było....bo w PRLu kupić nową sukienkę to był cud :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozatym to kobieta musi sie czuc przy facecie bepiecznie,jak zobaczy ze sie denerwujesz,bedziesz mówił ze cos Cie gdzies boli,czegos niewiesz,nieumiesz,masz co chwile jakies watpliwosci,depresje,cos Cie gdzies kłuje,boli to napewno tez niebedzie Cie chciała.Bedzie sie bała ze umrzesz i zostanie sama itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, no tak, to ani grypa, ani złamanie nogi nie mówiąc już, ze ludzie na raka chorują........a poza tym, to i tak w końcu każdy umiera więc, wszytskie kobiety powinny być same według tej teorii bo po co jej facet co umrze............

 

Musi się czuć bezpiecznie, owszem, ale wy chyba nie macie pojęcia czym dla kobiety jest bezpieczeństwo........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka ale w PRLu mniej wiecej wszyscy mieli po równo,liczył sie romantyzm,praca szukała człowieka,łatwiej było o mieszkanie itd, teraz są inne czasy,wieksze rozwarstwienie,hipermarkety,wiecej rozrywek i kazdy chce z tego korzystac a taka prawda ze kobieta bardzo lubi miec duża garderobe,co chwile sie przebierac,do kina inaczej ubrana,do pracy inaczej na spacer jeszcze inaczej,no i trzeba jej to zapewnic zeby była szczesliwa,zeby nie odeszla od nas,bo jak zobaczy ze facet kolezanki co chwile jej cos kupuje a mój taki biedak to znaczy ze mu sie robic niechce,nie stara sie,nieudacznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, ok, twoja sprawa, twoje przekonania. Jak mówię, dla mnie to jest usprawiedliwianie się.........Ty starasz mi udowodnić, że wiesz lepiej ode mnie czego potrzebuje kobieta do szczęścia, nie wydaje ci się to komiczne? Przy tym wszystkim, jak wnioskuję nie masz pary - więc może zastanów się, może to w co tak wierzysz to kompletne bzdury? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka:kobieta do szczescia potrzebuje zeby jeszcze zawsze w kazdej sprawie jej ustepowac,mówic do niej tak kotku ,tak myszko,niemozna jej nigdy o nic podejrzewac a ona nas moze o wszystko,trzeba jej sie zawsze tłumaczyc gdzie sie było itd.Trzeba zrezygnowac z meczów,przyjemnosci które sie miało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tu ma nie byc nerwic, depresji, gwaltow, agresji, jak dla kobiet jest sie wolem roboczym czym bardziej pracowitym... tym bardziej kochanym......

 

nawet nie leca na kase, tylko na pracowitosc, dobre mieszkanko, naszyjnik, piekna sukienke, nawet na idealy nie leca, patriotyczne przekonania ;) bo kto oplaci rachunki :D

 

leca na wnetrze: na zaradnosc, poczucie zartu, bajere, opiekunczosc ;) przekonania zgodne z dobrem kobiet;)

 

widzicie jakie cwane? wyrachowane przebiegle, wyspecjalizowane do cichego łowienia gatunku meskiego, wszedzie rozstawily te same sieci spijajac z zdobycz energie zyciowa, a to wszystko zwykla zyciowa prawda, One wszystko maja, My wielka nagrode i poswiecenie plci kobiecej dla nas za nasze bieganie w ich zawodach ze rozloza nogi i sie usmiechna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo patriotyzmu to kobiety bardzo mało o nim myślą,czemu w sejmie jest tak mało kobiet?Niechcą sie poswiecic dla dobra wspólnoty?Zresztą nie tylko w sejmie ale i sejmikach,radach miast itd.Myślą w zdecydowanej większosci tylko o uciechach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góralu, mylisz pojecia, sejm nie ma nic wspolnego z patriotyzmem. Poza tym widze ze ogolnie jestescie lekko uprzedzeni do plci odmiennej. Nie przyznam sie ze tez mam takie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich kobiet które nie myślą o uciechach,tylko o wartosciach,ideach jest zdecydowanie za mało i nie spedzaja czasu w pubach,klubach tylko są zajęte nauką,pracą czyms innym pozytecznym,no i w jaki sposób mozna sie do nich dostac?Przecierz niebede chodził od mieszkania do mieszkania i pytał sie czy jest tutaj jakas panna na wydaniu,która nielubi uzywek nie leci tylko na kse itd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka no ale takich kobiet porzadnych jak Ty to jest zdecydowanie za mało,to co pisze wynika z moich doswiadczen

 

[Dodane po edycji:]

 

Niechce sie chwalic ale dotychczas to kobiety raczej mnie podrywały,jedna mnie okradła,druga porzuciła,trzecia jeszcze co innego itd.Za bardzo łatwowierny poprostu byłem i nie potrafiłem utrzymac przy sobie

 

[Dodane po edycji:]

 

a czwartej i piatej chodziło tylko o jedno,zero zainteresowania uczuciami

 

[Dodane po edycji:]

 

SamO no tak jak w sejmie niema patriotów to gdzie ich szukac.Rzucają wszystko w diabły i ida harowac za jakies marne 12 tysiecy dla dobra nas wszystkich:)

 

[Dodane po edycji:]

 

linka jest sam moze tez dlatego ze niemam czasu myslec o miłosci,najpierw musze zadbac o bardziej przyziemne sprawy takie jak praca itd

 

[Dodane po edycji:]

 

no bo wiesz zaczne zyc miłoscia pózniej mnie kobieta porzuci,załamie sie,zaczne pic, róznie to bywa

 

[Dodane po edycji:]

 

wszyscy tacy porządni,wierni,przywiązani,kochający a urzędy już nie nadarząją z rozwodami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, życie jest skomplikowane.......znam masę dziewczyn (stąd też) które szukają faceta, normalnego, który nie poleci tylko na tyłek i cycki, który doceni, który nie stuknie a później zostawki. Znam też masę factóę którzy szukają dziewczyn, normalnych, takich które nie polecą na kasę, auto itd....

Tylko dlaczego się ci ludzie spotkać nie mogą..... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się to czyta to aż mi się żal Was robi. Zebrała się para życiowych nieudaczników i teraz całe zło będą na kobiety zrzucać..Podobnie jak Linka myślę, że się po prostu usprawiedliwiacie. Skoro już wydaliście swoje wyroki i wszystkie kobiety są dla Was tak zepsute, to może znajdzcie sobie inne miejsce do wylewania swoich frustracji? Przecież kobiety żadnej i tak nie znajdziecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokuj z ta dyskusja, kobieta nie jedna juz wyrazila swoje oczekiwania, macie jak na dloni ze milosc nie istnieje, jakis moderator o nazwie linka sie kluci natarczywie ze jest wyjatkiem, lepiej wiemy od kobiet co oczekuja, dla niej to nie prawda, dlatego nienapisze co ona jako ta inna od kobiet oczekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×