Skocz do zawartości
Nerwica.com

dylemat.. co robic?


tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem kupe lat z kobieta, ktora kocham, ale duzo nas dzieli - nie mamy wspolnych zainteresowan, mamy rozne charaktery itd. Mimo to kochamy sie.

I tak bylo zawsze - dopoki nie zmeczylem sie wsyztskim tym co sie nie zgadza... rozmawialem o tym milion razy ale nic to nie dalo. W koncu wybuchlem.. Poznalem kogos.. Powiedzialem jej ze to koniec. Ale... nie potrafimy sie rozstac. Probowalismy ale nie dajemy rady. Nie umiemy chyba bez siebie zyc. Mimo ze ktos kogo poznalem ma wszystko czego mozna chciec... A najgorsze jest to ze jak spedzam czas z nowa osoba mysle o tej drugiej i odwrotnie... Nie wiem juz co zrobic, jak to wszytsko rozwiazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak wygląda ta sytuacja bo opisałes ją dość lakonicznie, ale o ile dobrze zrozumiałam pomimo tego że nie chcesz już być z ta kobieta to nie potraficie się rozstać a chciałbyś zaczac nowy związek, tak? Moim zdaniem najlepszym sposobem jest odizolowanie sie od siebie. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji że nie potrafiłam zakończyć starej znajomości pomimo że chciałam rozpocząć nowa i zerwanie kontaktu z dnia na dzień mi pomogło. Było to dość trudne żeby kontrolować się nie kontaktować się z ta osoba, ale myśl o relacji która dopiero się zaczynała dodawała mi checi żeby w tym wytrwać. Dziś uważam ta decyzje za najlepsza jaka mogłam podjąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak wygląda ta sytuacja bo opisałes ją dość lakonicznie, ale o ile dobrze zrozumiałam pomimo tego że nie chcesz już być z ta kobieta to nie potraficie się rozstać a chciałbyś zaczac nowy związek, tak? Moim zdaniem najlepszym sposobem jest odizolowanie sie od siebie. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji że nie potrafiłam zakończyć starej znajomości pomimo że chciałam rozpocząć nowa i zerwanie kontaktu z dnia na dzień mi pomogło. Było to dość trudne żeby kontrolować się nie kontaktować się z ta osoba, ale myśl o relacji która dopiero się zaczynała dodawała mi checi żeby w tym wytrwać. Dziś uważam ta decyzje za najlepsza jaka mogłam podjąć :)

 

kocham ją i to jest najgorsze.. taka milosc nie zdarza sie czesto - zeby po tylu latach wciaz ja czuc... ona chce sie zmienic ale nie wiem czy jest w stanie.. powiedzialem ze odchodze i dalem jej troche czasu - wszystko przemyslala i wydaje mi sie ze pierwszy raz w zyciu cos do niej dotarlo... nie wiem - moze musze isc z nia do psychologa albo.. wrozki.. szkoda, ze nikt nie podaje gotowych pewnych rozwiazan typu "zrob tak, bedziesz szczesliwszy"... ale takei zycie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomi, zależy co czujesz do tej nowej dziewczyny. Jeśli coś mocnego to możesz spróbować z nią. Ale wtedy spalisz mosty za swoim poprzednim związkiem. No nie wiem, faktycznie, za mało napisałeś o sytuacji, więc trudno coś więcej napisać. Ale trzymaj się ciepło.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem jej ze to koniec. Ale... nie potrafimy sie rozstac. Probowalismy ale nie dajemy rady. Nie umiemy chyba bez siebie zyc. Mimo ze ktos kogo poznalem ma wszystko czego mozna chciec... A najgorsze jest to ze jak spedzam czas z nowa osoba mysle o tej drugiej i odwrotnie... Nie wiem juz co zrobic, jak to wszytsko rozwiazac...

 

Ten temat powinien być w kategorii "uzależnienia". Co zrobić? Walczyć, tak samo jak z każdym nałogiem. Rzucić, odchorować, pocierpieć a po pewnym czasie wrócić do normalności. I wtedy zaangażować w związek. Pewnie, że cierpienie to nic przyjemnego, ale zawsze to jakieś nowe doświadczenie, które procentuje w przyszłości.

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×