Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak pracy - depresja


jaromir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam popadłem w depresję z powody braku pracy, na początku szukałem pracy wysyłałem CV ale od 2 miesięcy nawet nie chce mi się wstawać z łóżka, nawet nie sprawdzam ofert bo już wiem że tam nie ma pracy dla mnie. Mam po prostu wszystko już gdzieś. Rodzinie oczywiście mówię że pracuję, na razie żyję z oszczędności, na początku z braku pracy zacząłem uczyć się języka angielskiego ale obecnie nawet tego mi się nie chce i zaraz mnie ogarnia wielkie zmęczenia psychiczne i fizyczne. Co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaromir, chociazby wyjechac do innego -wiekszego miasta i tam szukac. Oszczednosci w koncu sie skoncza, a za cos trzeba zyc, takze do dziela wysylaj cv do wiekszych miast, tam na pewno prace znajdziesz, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z agusią. Zacznij rozglądać się za ofertami pracy w innych, większych miastach.

Ja nie mogłem znaleźć pracy przez blisko rok czasu. Wprawdzie nie miałem depresji, ale było to mocno dołujące. :( Dlatego, ja Ci ze swojej strony mogę właśnie poradzić szukanie pracy w miastach - no i najlepiej tam, gdzie masz jakichś znajomych - a jak nie to poznasz na miejscu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×