Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy.


19lodz87

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę wam swój problem.

 

Nie mam przyjaciół. Mam tylko znajomych. Czuję że mam problem z nawiązywaniem więzi. Mam problem z zaprzyjaźnieniem się z kimkolwiek. Jestem co najwyżej kolegą. Zawsze muszę do kogoś zadzwonic, aby chciał ktoś ze mną pogadac. Jeżeli ktoś do mnie zadzwoni dowiedziec się co u mnie to tylko dlatego że nie widzi/słyszy mnie przez kilka miesięcy. Nikt do mnie nie zadzwoni ot tak bez powodu. Nawet z powodem nikt do mnie nie zadzwoni. Jak wychodzą na miasto to nigdy do mnie nie zadzwonią (może raz na rok). Nie wiem co ze mną nie tak. Mam poczucie humoru, dystans do siebie (to widzą inne osoby), potrafię pomóc bezinteresownie, o czym przekonał się mój kolega (z którym nawiasem mówiąc też nie nawiązałem przyjacielskiej więzi. Też nie zadzwoni do mnie, sam muszę się upominac o kontakt). Lubię podokuczac w żartobliwy sposób innym, ale nie mam nic przeciwko jak ktoś to robi w stosunku do mnie. Takie koleżeńskie żarty. Nie wiem co mam robic. Pomóżcie mi! prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Wychodź do ludzi, nawiązuj nowe znajomości. Próbuj i nie zniechęcaj się.

 

Na pewno masz jakieś zainteresowania, hobby? Jeśli nie to je znajdź - uwierz, że każdy ma 'żyłkę' do czegoś. Pośród ludzi, którzy lubią to samo, łatwiej jest się odnaleźć. Kiedy masz z kimś wspólne tematy do prawdziwej rozmowy - wtedy dużo łatwiej i przyjemniej jest utrzymywać z nim kontakt. Poza tym, gdy robisz coś, co naprawdę bardzo lubisz, przestajesz się zbytnio koncentrować na tym, co myślą inni - i, co najdziwniejsze, właśnie wtedy znajduje się najlepszych przyjaciół - będąc szczerym i otwartym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×