Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziewczyny benzodiazepiny


wazniak

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie na ten komentarz, normalnie rece opadaja:

http://kobieta.wp.pl/gid,12515784,img,12515878,kat,119634,oid,21126605,opinie.html

 

Tutaj tekst gdyby usuneli:

Ludzie obudzcie się,nerwica to wymysł lekarzy tak naprawde wystarczy zmienić sposób myślenia

przestać się bać sytuacjji np;w pracy to nasza wyobrażnia płata nam figle,a lęki sa zakorzenione tak głęboko w nas

że bez leków psychotropowych nie funkcjonujemy normalnie kurcze!!jesji jesteście katolikami...to znacie słowa Chrystusa,,nie bój się nie lękaj się jestem z tobą,,

Strach powoduje to że uderzamy z pełnym impetem sami w siebie w nasze ciało...żołądek,Wątroba,serce..i układ nerwowy nie wytrzymują

tak silnej presji,w środku jestesmy jak galareta,emocje nie maja gdzie odejść są w nas,w pewnym momęcie pada cały system nerwowy.....nie jest to miłe,ale leki nie są konieczne,,,,,tylko silna wola... Pisz pod mój e-meil;zbychtoteles@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ale pojechał :mrgreen:

 

Tymi i podobnymi komentarzami dawno przestałem się denerwować.To jest zapewne jeden z troli onetu (widać po mailu) ;) .

 

Pamiętam jak kiedyś czytałem wypowiedzi ludzi pod wiadomościami ze świata sportu a konkretnie F1 w newsie o Kubicy.

Jeden z tych frajerów napisał wtedy że Kubica nie zasługuje na miejsce w F1 i na uznanie bo nie ma wyższego wykształcenia :mrgreen: .

Ludzie takimi komentarzami próbują się może dowartościować lub piszą to dzieciaki aby tylko sprowokować do bezsensownej dyskusji (zdecydowana większość) .Tam nikt tego nie kontroluje więc mają pole do popisu :lol: .

 

 

Update: wysłałem maila do autora postu :smile:

 

Nic obraźliwego ale dającego troche do myślenia o ile autor(ka) potrafi czytać ze zrozumieniem (w co wątpie biorąc pod uwagę że poprawnie pisać to on(a) nie umie ;))

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mailuje sobie z Panem od komentarza przytoczonego wcześniej - zbychtotelesem :mrgreen: .

Hmmm ciekawe czy to jakiś dzieciak jaja sobie robi czy może to dorosły,bardzo ograniczony umysłowo osobnik ;) .

Tak czy inaczej korespondencja jest ciekawa :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wklejam prawie wszystko bo nie było tego dużo.W swoim mailu do niego m.in zwróciłem uwagę na samą pisownię jego komentarza na WP która może świadczyć o tym,że może być to dzieciak który się dobrze bawi prowokując.Lub gość cierpi na dysortografie (tak to się chyba poprawnie nazywa?) - wtedy oczywiście nie ma się co czepiać z wiadomych powodów.

Jak odpisuje to oczywiście w dość delikatny sposób ale zdecydowanie-krótko,na temat i bez obraźliwych wyrażeń oczywiście.

 

Cyt.

"Wiesz co dla mnie jest ważne drugi człowiek a nie ty który zwracasz uwagę nie na ludzi tylko na składnie

rzadko pisze a więc mam prawo do do tego zeby popełnić jakiś ta bład związany z pisownią,ważne jest to

że staram się pomóc tym ludziom ,znam wiele osób z tą dolegliwością i to one muszą z tym walczyć nie ty

ten stan ducha ,,nerwica,,jeśli nie przerzyłeś tego to poprostu zamilknij...bo i ciebie to czeka.

Zresztą jesli naprawde wiesz kim jesteś i dokad zmierzasz to cię nie dotyczy..pozdrawiam zbychtoteles

Pamiętaj nie ważne jak,i w jakim stylu ważne jest że się do ludzi dociera i pragnie się im pomóc..składnia nie ma znaczenia

to wymysł współczesnego człowieka,który totalnie jest zagubiony jest w labiryncie bez wyjścia...:("

 

 

Nie chce się śmiać z gościa (lub dziecka - jedno z dwóch) na razie ani nic z tych rzeczy bo może sam cierpi na jakąś dolegliwość do której nie chce się przyznać i stąd te jego dziwne wypowiedzi :roll: .

 

Niemniej jednak takie komentarze osłabiają na maksa.Dużo jest takich osób,które nie mają pojęcia o temacie a udzielają rad i pouczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam artykuł bardzo ciekawy.Lekarze ogólni nie powinni przepisywać benzo o ile nie mają zaświadczenia o leczeniu pacjenta u specjalisty z diagnozą choroby - takie jest moje zdanie.Wielu z tych lekarzy ma pobieżną wiedzę na temat benzo bądź lekceważą zagrożenie jakie niesie ze sobą długotrwałe zażywanie leków z tej grupy.

 

A co do komentarzy internautów to też ich z reguły nie czytam.Zainteresowałem się tym konkretnym przypadkiem gdyż został on wklejony na forum :smile: .

 

[Dodane po edycji:]

 

Nasz kolega z WP okazał się jednak zwykłym trolem - przyznał się :lol: .Nieźle się uśmiałem.Jednocześnie kontynuowanie korespondencji z tym jegomościem nie ma sensu :mrgreen: .

 

"Nerwica?przechodziłem to. Jednak że nie stosowałem tych leków które były wymienione prze kilka osób

jestem zwolennikiem medycyny wschodniej,dzięki której pozbyłem się tej dolegliwości w 100%. a ty widzę że oceniasz ludzi z góry czyli ze faktycznie nie mamy o czym dyskutować.Mam wrażenie że jesteś strasznym realistą ze zbyt silną osobowoscią ,:)na koniec dodam że jeśli chodzi o tkz.pisownie to wina zbyt wolnego procesora w moim komputerze,co chwile się zawiesza przez co nie poprawiam błędów.P.S.Na początku uznałeś to za prowokację,tak

to była forma prowokacji...ale bardziej skierowana do osób z nerwicą."

 

6a01053638c0df970c01053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dostanę popalic za to co napisze ale ja "lubię" benzo , i troche pózno zdałam sobie sprawe z tego ,,w porównaniu z wiekszoscia osob na forum jestem juz wiekowa osoba i 16 lat walcze z nerwicą, i to 16 straconych dla mnie lat cała moja młodosc, nikt i nic mi jej nie wróci, lekarze, terapie i tak w kółko, strach lek, silne objawy fizyczne to moje zycie, nie zauwazyłam kiedy dzieci mi wyrosly bo ciagle myslałam o tym czy znów mnie złapie czy doczekam rana, żadnych wspólnych wyjazdów ,pomocy w nauce bo jak człowiek jest wrakiem to się nie nadaje do niczczego,,i powiedziałam STOP, chce miec cos jeszcze z zycia,,biore benzo i mam siłezyc i jestem teraz super mamą i pogodnym człowiekiem , nie marwi mnie uzaleznienie od lekow ,straciłam 16 lat życia tych najpiekniejszych ,,wole byc uzalezniona niz zywym trupem pośród ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł typowy dla wp- zrobić trochę szumu, tytułem przyciągnąć, wywołać bulwers u prostego Kowalskiego, który się zna głównie na naprawianiu spłuczki.

W takich chwilach cieszę się, że nie jestem jednak dziennikarką i nikt mi nie karze pisać artykułów na takim poziomie, tak chaotycznych i mało merytorycznych. Do tego takie tematy na portalu newsowym... Jeszcze tagi- nerwica, xanax.

Super fachowo. Nie podoba mi się to. Chociaż jestem świadoma problemu, to jednak uważam, że tego typu wieści powinny mieć swoje miejsce tam, gdzie zostaną zrozumiane i nie będą tanią sensacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×