Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam juz dosc;(


Agata1988

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :(czy mozecie mi powiedziec co mi jest??to jakas powazna choroba czy ja juz naprawde kompletnie zeswirowalam:(od poltora roku codziennie dokuczaja mi jakies objawy somatyczne zaraz je wypisze.Bylam u kardiologa bo bardzo boli mnie serce i cala klatka piersiowa jak boli ciagle mysle ze umieram mialam robione echo serca ekg wszytsko dobrze przepisala mi leki nic nie pomogly bylam u gastrologa bo mam czesto wzdecia bole prawej strony brzucha raz watroba raz wyrostek raz tak jakby nerki bylam ortopedy bo bola mnie bardzo plecy raz cale raz tylko gorna czesc bole rozne tez wydaje mi sie jakby bolaly pluca bylam u ginekologa

bo myslalam ze te bole z prawej strony brzucha spowodowane sa jajnikiem czy w ogole sprawami ginekologicznymi oprocz tego boli mnie czasem glowa w jednym miejscu trwa to pare sekund ale bol jest starszny mam gule w gardle uczucie "twardej sliny"nie moge tego przelknac uczucie duszenia,takie uczucie jakby mnie ktos trzymal za szyje i dusil i dlawienie w gardle odruchy wymiotne przez to:(mam takze brak lub nadmierny apetyt tak na przemian sennosc w ciagu dnia obojetnie ile spie jestm ciagle spiaca i zmeczona mam dosc juz tego;(ciagle placze bo te bole juz naprawde mnie przerastaja rodzina ma mnie dosc ;(mysla ze wymyslam;( boje sie ze umre ze zwymiotuje lub w ogole ze cos mi sie stanie unikam wyjsc dalekich podrozy chce byc w domu w razie czego dzwonic na pogotowie;(mam 22 lata czuje sie jak umierajaca staruszka;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agata1988, Jeśli wszystkie badania, które wykonywałaś sąprawidłowe, bez zastrzeżeń, to mogą to być objawy nerwicowe, tzw. somatyczne, wegetatywne, czy psychosomatyczne. U mnie tez sie tak zaczynało, od takich objawów. Szkoda,że zwlekalaś z tym wszystkim tyle czasu. NIe ma cudownego leku. Przykro mi.

Terapia ppowinna rozwiklać Twoje wewnętrzne konflikty. Bo Ty sama nie potrafisz i nie jesteś nawet w stanie uświadomić sobie co je powoduje. Proponuję psychoterapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie zaprzątaj sobie głowy badaniami. Najprościej - idź do psychiatry (to też lekarz, gdyby cokolwiek go zaniepokoiło karze zrobić badania). A twoje objawy świadczą o nerwicy (może to nerwica somatyczna).

Dodam też, że mam 18 lat i wszystkiego dosyć. Nerwica mnie męczy, nic nie cieszy, jestem w jakimś dole :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×