Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mozecie, dajcie mi kontakt do dobrego (bezplatnego; jestem studentka:)) psychologa w Lublinie...Nie jestem pewna, czy mam nerwice, chce sie dowiedziec i sie leczyc, bo czasami nie wytrzymuje... :cry: Jesli ktos z Was ma ochote jeszcze jakos mi pomoc, to zapraszam do przeczytania mojego wpisu na forum Witam, moze dowiem sie czegos juz tutaj. Opisalam tam, jak sie czuje. Pozdrawiam i z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradnia przy szpitalu neuropsychiatrycznym na ulicy abramowickiej.

 

poradnia w przychodni studenckiej na langiewicza.

 

poradnia na staszica.

 

poradnia w świdniku.

 

konkretów więcej nie podam, bo nie znam :]

ja wybrałabym kogoś ze staszica, ta poradnia ma bdb opinie. abramowicka też jest ok.

 

się którejś wybiorę w październiku. po przerwie wracam do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Panie i Panowie.Pilnie poszukuje adresu szpitala na terenie Dolnego śląska gdzie przyjmą mnie na leczenie nerwicy lękowej .Mam skierowanie od "mojego lekarza psychiatry".Choroba ta męczy mnie już 10 lat z rożnym nasileniem.Po okresie spokoju przez 10 miesięcy w okresie ostatnich dwóch tygodni było u mnie pogotwie w nocy gdyż lęk,panika myśli samobójcze doprowadziły do ciśnienia 240ma 130 i 130 tętno,cały zlany potem,brak apetytu i sny doprowadził do tego że przez rok schudłem ok.15 kg.Nie palę i nie pije alkoholu.Cały czs biorę przepisane leki.W domu/nie będę tego poisywać/nie mam warunków do leczenia.Lekarz zaznaczył w skierowaniu,,że wskazane jest leczenie szpitalne.Lekarz-pai powiedziała,że muszę szukać.Liczę na pomoc i z góry b.dziękuje.Henryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Heńku.Bardzo się zdziwiłam jak to możliwe że twój lekarz dał ci skierowanie na leczenie szpitalne nie podając konkretnego szpitala?Wydaje mi się że powinieneś wcześniej porozmawiać z lekarzem i poprosić go o rade jaki szpital będzie dla ciebie najodpowiedniejszy.Często jest tak że szpitale i placówki terapeutyczne ze sobą wspułpracują,podobnie jest z psychologami czy psychiatrami,którzy powinni być najlepiej zorientowani gdzi otrzymasz fachową pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

męczę się z tym już jakiś czas. Wcześniej zdarzało mi się w dzień, samym wieczorem. Ale jak już udało mi się zasnąć to było dobrze. Z czasem się uspokoiło. Stwierdziłam, że może jest to nerwica adaptacyjna (dużo zmian było ostatnio w moim życiu i dużo w jednym czasie problemów) miałam nadzieje, że sama minie. Teraz objawy są nieco inne, dzieje się to tylko w nocy. Z początku budziłam się codzień z podpuchniętymi oczami (wcześniej mi się to nie zdarzało), teraz, od jakiegoś miesiąca co noc budzę się przynajmniej raz, a serce wali mi tak, że nie mam wrażenie jakby wszystko od tego skakało. Mam już tego serdecznie dość, jestem zmęczona, rano budzę się z uciskiem w klatce piersiowej. Mój problem polega na tym, że nie wiem gdzie szukać pomocy! Mieszkam w małym miasteczku, czego powinnam szukać? Poradni? Izby przyjęć w szpitalu psychiatrycznym? A może warto skupić się jedynie na prywatnych wizytach? Szczerze mówiąc wolałabym tego uniknąć z powodów finansowych oczywiście. Pomóżcie proszę, może nie mam ataków paniki (nigdy nie miałam), ani ataktów lęku (już), nawet już nie mam drżenia rąk, ale męczy mnie to serce i te noce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Zapewne problemy nałożyły się na siebie i zagłuszyły Cię. Nerwy puściły. Możesz udać się do lekarz rodzinnego. On Ci pomoże, ewentualnie pokieruje dalej. Trzeba przebadać to serducho, czy rzeczywiście to jest na tle nerwowym. Nie można nic przegapić. Powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serducho przebadane, w ogóle badania dokładne zrobione, nawet na poziom hormonów. Wszystko ok. Lekarz rodzinny kazała się w skrócie "wyluzować", nic nie wspomniała o wysłaniu mnie gdzieś dalej. Dała mi jakieś leki nasenne, całą pakę już prawie zjadłam. Po nich dobrze zasypiam, ale i tak budzę się w nocy, gdy przestają działać i mam jeszcze większe wory pod oczami. Ta moja lekarz rodzinna to wyraźnie nie wiedziała co ze mną zrobić. Dała lek, kazała się nie stresować i wysłała do doma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz możesz sama udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego nawet jeśli jest ona dalej. Jeżeli czujesz że sama nie dajesz rady to trzeba udać sie po pomoc. Może masz kogoś zaufanego z kim mogłabyś porozmawiać o swoich problemach. Same leki nasenne nie załatwią problemu. Wysypiasz się ale problem zostaje. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewika chcialam zapytac czy to dobry lekarz,czy jestes zadowolona z jego leczenia.jesli mozesz to polecic mi jakiegos dobrego psychologa,to bylabym ci bardzo wdzieczna:)

 

Katia,

 

dr Kopacz to bardzo dobry lekarz. Z całego serca go polecam!!!

Przyjmuje teraz na ulicy Orlej - w poniedziałki od 15 do 17, a w czwartki od 9 do 11. Trzeba po prostu przyjść i zając sobie kolejkę. Zazwyczaj przedłuża te godziny przyjmowania - do ostatniego pacjenta. Wizyta kosztuje 50-60 zł ale on jest taki, że jak ktoś jest akurat bez pieniędzy to przyjmie go za darmo.

 

Jeśli chodzi o psychologów to może wybierzesz sobie kogoś z ośrodka Psychosoma - tam jest możliwość i terapii indywidulanej i grupowej.

Podaję Ci link do strony:

http://psychosoma.lublin.pl/

są informacje o psychologach i psychiatrach.

Ja miałam kontakt stamtąd z p. Aleksandrą Jurecką i Edytą Pytlak.

 

powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×