Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo polecam dr.( nie psychiatrii , lecz PSYCHOLOGII ) Elwire Kosmale . Pracuje w centrum psychoterapii obok ulicy żołnierskiej , za rondem krwiodawców w stronę al.warszawskich pierwsza ulica w prawo . Na parterze jest zakład stomatologiczny a na górze właśnie to centrum. Chodziłem do wielu specjalistów ,Lecz dopiero ta pani mi najbardziej pomogła . Doktor specjalizuje się w leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych metoda bechawioralno-poznawczą co jest rzadkością w Lublinie. Doktor jest bardzo sympatyczna , nigdy nie stawia pacjenta w złym świetle , lecz zawsze stawia sprawy w pozytywnym świetle. Posiada dużą wiedzę z dziedziny psychologii i psychiatrii, potrafi bez problemu stwierdzić gdzie leży źródło problemu i powiedzieć obiektywną prawdę na temat zachowania pacjenta. Leczy nie tylko na wizycie Lecz radzi stosować się do ściśle związanych reguł , które ustalane są w gabinecie. Jest młoda i zna dobrze trudności dzisiejszej młodzieży , zarówno w sprawach psychologicznych , jak i religijnych , miłosnych czy rodzinnych . Po każdej wizycie czuje duża ulgę i wiem że pani ma rację i nie podejmuje nieprzewidzianych decyzji. Mogę jej ufać i wiem że zna lepiej zasady działania tej choroby . Po spotkaniach czuje też pozytywną energię do działania i poczucie bezpieczeństwa . Naprawdę bardzo polecam . Nie ma lepszej psychoterapeutki w Lublinie niż ona . :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam kolegę który nie ma ubezpieczenia i jest z dość biednej rodziny a na gwałt wymaga opieki psychiatrycznej a później pewnie jakiejś terapii jak stanie trochę na nogi. Czy są w Lublinie jakieś ośrodki pomocy kryzysowej czy coś gdzie można uzyskać darmową pomoc psychiatryczną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się umówić do psychologa na za dwa tygodnie w przychodni ViaMed na Szewskiej do dr. Wądłowskiej, ktoś wie coś o niej?

Anna86 , możesz spróbować do dr Urbańskiej, ma gabinet na Racławickich, niedaleko Ronda Krwiodawców, umiała dobrze dobrać leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prof Czernikiewicz jest dobrym specjalista, ale ciężko się z nim dogadać, głównie słucha, niewiele tlumaczy. Ten Pan bardziej się zna na leczeniu zaburzen psychotycznych. Z kolei dr Olajossy moim zdaniem minął się z powołaniem, olewa skargi pacjentów na skutki uboczne leków (znam dwóch jego pacjentów, którzy dostali zawału serca, bo doktorek stwierdził, że to somatyczne - miało to miejsce w czasie ich hospitalizacji).

Z Kliniki polecam dr Śpile, dr Morelowska, dr Perzynskiego ewentualnie dr Kozaka lub dr Wójciką.

Jeśli chodzi o zaburzenia lękowe to lepiej rozejrzeć się za psychoterapia. Leki to dodatek. Dobrym psychologiem jest dr Agata Łukasik. Zawsze możecie pójść do psychologa na rozmowę i tam pokieruja was dalej, poleca lekarza, itp.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja odnoszę się do wypowiedzi o drze Kozaku. Jeśli jesteś na skraju i chcesz otrzymać receptę na leki - ok idź. Ja leżąc na oddziale otrzymałam od tego dra lek, z którego nie mogę wyjść od 5ciu lat, więc nie prawda, że przepisuje leki nieuzależniające. Chyba, że nie o tym Kozaku mówimy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

poszukuję sprawdzonych psychiatrów z Lublina/jego okolic( mile widziane gdyby istniała możliwość wizyt domowych).Szukam także godnych polecenia psychoterapeutów, którzy mogliby pomoc osobie chorej na CHAD.

 

Mój chłopak choruje na tą chorobę i podejrzewam(nie jestem lekarzem), że jest obecnie w fazie depresji.Dlaczego tak sądzę : jest ospały, nie chce mu się wychodzić z domu, bóle głowy, widzenie przyszłości w czarnych barwach, problem z wykonywaniem codziennych czynności typu jedzenie,sprzątanie.Niepokojące jest także to, iż twierdzi,że słyszy szum w uszach.

To wszystko ma przełożenie na nasz związek.Twierdzi, że w głębi serca mnie kocha, ale paraliżuje go fakt, iż nie będzie w stanie mi zapewnić utrzymania ( pracuję i studiuję w celu zapewnienia nam jak najlepszego bytu). Do tej pory chciał pracować w zakładzie pracy chronionej, teraz mówi, że nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy bo nie myśli.

 

Bierze przepisane leki, ale jedynie pod wieczór, gdzie powinien je brać rano i wieczorem.Twierdzi, że na przepisanej dawce spałby całymi dniami.Jego relacja z obecnym psychiatrą nie jest najlepsza po tym jak próbował wypisać się na żądanie w trakcie ostatniej hospitalizacji.W efekcie czego lekarz się nie dopytuje, a M. sam z siebie też nie mówi o wszystkich objawach choroby.Pocieszające jest to, że widzę u niego świadomość sytuacji, zgodził się na to by spróbować poszukać gdzieś pomocy.Zdaje sobie sprawę, że leczenie farmakologiczne połączone z terapią dałoby najlepsze efekty.

 

Chciałabym także zapytać czy ktoś na forum jest w posiadaniu książki ,, Listy do bliskich.Depresja/ Mania".

 

Chcę ratować mojego chłopaka.Ma 23 lata i brak sił do życia.Chcę ratować nasz związek.

Bardzo proszę o pomoc

 

P.S : Prosiłabym o przesyłanie wiadomości na forum, bądź na mail napewnopamietam@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

poszukuję sprawdzonych psychiatrów z Lublina/jego okolic( mile widziane gdyby istniała możliwość wizyt domowych).Szukam także godnych polecenia psychoterapeutów, którzy mogliby pomoc osobie chorej na CHAD.

 

Mój chłopak choruje na tą chorobę i podejrzewam(nie jestem lekarzem), że jest obecnie w fazie depresji.Dlaczego tak sądzę : jest ospały, nie chce mu się wychodzić z domu, bóle głowy, widzenie przyszłości w czarnych barwach, problem z wykonywaniem codziennych czynności typu jedzenie,sprzątanie.Niepokojące jest także to, iż twierdzi,że słyszy szum w uszach.

To wszystko ma przełożenie na nasz związek.Twierdzi, że w głębi serca mnie kocha, ale paraliżuje go fakt, iż nie będzie w stanie mi zapewnić utrzymania ( pracuję i studiuję w celu zapewnienia nam jak najlepszego bytu). Do tej pory chciał pracować w zakładzie pracy chronionej, teraz mówi, że nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy bo nie myśli.

 

Bierze przepisane leki, ale jedynie pod wieczór, gdzie powinien je brać rano i wieczorem.Twierdzi, że na przepisanej dawce spałby całymi dniami.Jego relacja z obecnym psychiatrą nie jest najlepsza po tym jak próbował wypisać się na żądanie w trakcie ostatniej hospitalizacji.W efekcie czego lekarz się nie dopytuje, a M. sam z siebie też nie mówi o wszystkich objawach choroby.Pocieszające jest to, że widzę u niego świadomość sytuacji, zgodził się na to by spróbować poszukać gdzieś pomocy.Zdaje sobie sprawę, że leczenie farmakologiczne połączone z terapią dałoby najlepsze efekty

Chciałabym także zapytać czy ktoś na forum jest w posiadaniu książki ,, Listy do bliskich.Depresja/ Mania".

 

Chcę ratować mojego chłopaka.Ma 23 lata i brak sił do życia.Chcę ratować nasz związek.

Bardzo proszę o pomoc

 

P.S : Prosiłabym o przesyłanie wiadomości na forum, bądź na mail napewnopamietam@gmail.com

Z Chełma może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×