Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tez tak macie?


camil18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Caly czas o czyms mysle. Gdy ogladam film, czytam ksiazke ide na spacer to caly czas o czyms mysle.. Tyle ze mysle o tych raczej nie milych sytuacjach...;/ Czy wy tez tak macie? W skrocie: nie potrafie sie skupic na danej czynnosci bo mnie te chole... mysli oblezaja;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłam rowerem do utraty sił. Zostawałam w pracy po godzinach, na ochotnika. Bawiłam się, tańczyłam, śmiałam do upadłego. Znajdowałam mnóstwo zajęć wymagających uwagi. Znalazłam faceta i odizolowałam się od toksycznych ludzi. Nie chciałam pozbawić cię nadziei, ale to nie jest proste. Nie brałam żadnych leków. Tylko psychoterapia. Ale dziś zmierzyłabym się tak z tym koszmarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To on znalazł mnie. Nie myślałam już o facetach a tym bardziej nie dbałam o to by im się podobać. Byłam celem... rozumiesz. Ale polubiliśmy się itd. Toksyczni to moi najbliżsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałam już o facetach a tym bardziej nie dbałam o to by im się podobać. Byłam celem... rozumiesz. Ale polubiliśmy się itd. Toksyczni to moi najbliżsi

 

To ja mam teraz trochę podobnie. Tzn. staram się od niedawna podchodzić do tego, że mam wyje**ne na to i nie zależy mi na szukaniu, zaczepianiu, podrywaniu dziewczyn. Obecnie myślę o tym by trochę się "podleczyć" z mojej dolegliwości i zmienić nastawienie.

 

Hmm, duża grupa z moich najbliższych, tzn rodzina, to też dla mnie w pewnym sensie toksyczne osoby.

 

camil18, może daj upust gdzieś tym myślom?

A może wyjdź do ludzi? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×