Skocz do zawartości
Nerwica.com

Re: hej


Gość Benek88

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,mam na imie Ben,jestem trans z k/m.

Chciałbym się Przywitac z forumowiczami.Mam kilka kluczowych problemów,mam nadzieje,ze jestescie mi w stanie pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm,Jestem transseksualista z k/m.

Moje problemy

1)od kilkunastu lat zmagam się z choroba sierocą

2)mam leki przed chorobami,paniukuje jak zachoruje,ze np umre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem trans z k/m.
Tzn?
Chciałbym się Przywitac z forumowiczami.Mam kilka kluczowych problemów,mam nadzieje,ze jestescie mi w stanie pomoc. Pozdrawiam
Wyłóż sprawe. Pozdrawiam rowniez :)

 

Benek jest w trakcie zmiany płci z kobiety na mężczyznę.

Witaj Benku,niech Forum Ci służy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodac 3) mam zanizoną wartosc z powodu tego kim jestem,akceptacja wsrod ludzi.I czuje się samotny.Wielokrotnie potrzebowałem wsparcia u ludzi,ale wstydzilem się.Mam tez nieciekawą przeszłosc rodzinna.To tez dalo jakies piętno na psychice.Wolałbym do kogos napisac prywatną wiadomosc,bo tak to trochę krępuję się przy wszystkich.

Cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..mam zanizoną wartosc z powodu tego kim jestem,akceptacja wsrod ludzi.I czuje się samotny.Wielokrotnie potrzebowałem wsparcia u ludzi,ale wstydzilem się ... trochę krępuję się przy wszystkich.
Spokojnie ;) Nie istnieje cos takiego jak norma: kazdy jest, lub moze byc, w jakiejsc grupie mniejszosciowej. Mamy np. rudych, łysych, leworęcznych, okularników, homików wszelkiej maści, świrków i muchomorków, inwalidów, mniejszości etniczne i narodowe, palaczy, zbieraczy widokówek, amatorów golonki (to ja:D) i chodzących w różowych ciuchach ;) I wlasnie ta cala roznorodnosc jest fajna - pomyslales kiedys, jakby to wygladalo, gdyby wszyscy chodzili ubrani na czarno? Albo gdyby nie bylo leworęcznych? Fatalnie, prawda? No i nie ma czego sie wstydzic - jakiekolwiek odrzucenie, którego sie pewnie obawiasz, nie jest od Ciebie zalezne, ale jedynie od ludzi w otoczeniu, a chyba jasne, ze wobec tak wielu różnych rysów charakterów nie mozesz miec wokół samych wrogów - na pewno ktos Cie lubi i zrozumie. Mysle tez, ze w zwiazku ze swoim zakręceniem poznales srodowisko ludzi traktowanych szufladkowo: metroseksualnych i teczowokolorowych - myslisz, ze ich akceptacja jest nieosiągalna? No i nie boj sie tak tego odrzucenia, nie demonizuj ludzi, ktorzy w swoim ograniczeniu i ksenofobii skazani są na widzenie mniejszej polowy świata ;)

Ile masz lat? Mieszkasz w jakims wiekszym miescie? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Majster,mam 22 lata.Mieszkam w Szczecinie ,a to duze miasto.nie demonizuje,ani nie odtrącam ludzi.Zwyczajnie,mam problemy partnerskie.Zadna mnie nie chce.Nie wiedziec czemu,hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przywitanie,Roberrrto,myslałem ,ze spotkam sie ze słowami krytyki

Za to kim jesteś? To nie z mojej strony. Dla mnie już jesteś wielki, bo na dzień dobry napisałeś kim jesteś. Odważny facet z Ciebie!

Trzym się mocno i jakby co, możesz pisać na priva. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×