Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam. Jestem tu nowy.


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się przywitać z forum i jego użytkownikami.

Jestem tu nowy, zarejestrowałem się dzisiaj.:)

 

Oczywiście, jak każdy z Was, mam pewne problemy psychiczne. Te z kolei przekładają się na objawy głównie somatyczne jak i postrzegania świata.

Dolega mi głównie lęk, stres z rana, który zmniejsza się w ciągu dnia. Poza tym parę rzeczy wywołuje u mnie przesadny lęk i niepokój. Nie będę tutaj opisywał historii mojego życia.;) Jednak chciałbym nadmienić, że w środku jestem wrażliwym facetem, pełnym zaburzeń, lęków i demonów przeszłości, zaś na zewnątrz jestem normalnym, typowym, sympatycznym kolesiem.

Nerwica lękowa, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne - to rzeczy które dotykały mnie i dotykają w jakimś tam stopniu do dziś.

Na forum postanowiłem się zarejestrować, gdyż nie radzę sobie sam ze swoimi problemami i chcę zobaczyć jak sobie radzę podobne do mnie osoby i chciałbym poznać punkty widzenia innych osób.

 

Mam nadzieję, że nie było zbyt chaotycznie.;)

 

W miarę udzielania się na forum będę udzielał jakichś dodatkowych informacji o mojej osobie. Mam nadzieję tu bywać dość często.:)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wrazliwy.

Z tym postrzeganiem świata to jest różnie.Może my wrażliwsi widzimy i wiemy więcej niż reszta.Reszta żyje sobie zadowolona w takim "Matrixie" i podobno radzi sobie...

Zastanawiam się czy lepszy jest przyjemny Matrix czy niewygodna prawda.

Ciekawe czy ja pójdę za białym króliczkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy lepszy jest przyjemny Matrix czy niewygodna prawda.

Ciekawe czy ja pójdę za białym króliczkiem ?

 

I to i to jest dobre - moim skromnym zdaniem. Na przykład wielcy artyści byli wielkimi wrażliwcami - widzieli więcej niż przeciętni ludzie, byli obdarzeni ponadprzeciętną wrażliwością. Ale z drugiej strony mieli trudności w odnajdywaniu się w społeczeństwie czy w relacjach międzyludzkich. (ciekawostka: ja od młodego chciałem być jakimś artystą;) ).

 

A co to jest ten biały króliczek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać z forum i jego użytkownikami.

Jestem tu nowy, zarejestrowałem się dzisiaj.:)

 

Oczywiście, jak każdy z Was, mam pewne problemy psychiczne. Te z kolei przekładają się na objawy głównie somatyczne jak i postrzegania świata.

Dolega mi głównie lęk, stres z rana, który zmniejsza się w ciągu dnia. Poza tym parę rzeczy wywołuje u mnie przesadny lęk i niepokój. Nie będę tutaj opisywał historii mojego życia.;) Jednak chciałbym nadmienić, że w środku jestem wrażliwym facetem, pełnym zaburzeń, lęków i demonów przeszłości, zaś na zewnątrz jestem normalnym, typowym, sympatycznym kolesiem.

Nerwica lękowa, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne - to rzeczy które dotykały mnie i dotykają w jakimś tam stopniu do dziś.

Na forum postanowiłem się zarejestrować, gdyż nie radzę sobie sam ze swoimi problemami i chcę zobaczyć jak sobie radzę podobne do mnie osoby i chciałbym poznać punkty widzenia innych osób.

 

Mam nadzieję, że nie było zbyt chaotycznie.;)

 

W miarę udzielania się na forum będę udzielał jakichś dodatkowych informacji o mojej osobie. Mam nadzieję tu bywać dość często.:) Witaj podaje swoje gg 13139015

 

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×