Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich wariatów


sauvox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Forum to znalazlem przed chwilą i od razu postanowiłem się zarejestrować. Aż mi kamień spadł z serca bo myślałem że takie popierdzielone formy nerwicy mam tylko ja :P

Zaczeło się od ciągłego zmęczenia i niechęci do robienia czegokolwiek, potem doszła niechęć do kontaktów z ludźmi, zamykanie się w sobie, brak umiejętności sensownej rozmowy. Na koniec dostałem ataków lęku i przedziwnych jazd psychicznych tj. ludzie wydawali mi się dziwni, nierealni, wszystko wydawało się jakieś inne, jakbym widział przez pryzmat. Na początku stwierdziłem że mam raka płata potylicznego bo ma właśnie takie objawy. Na szczęście szybko zdecydowałem się na wizyte psychiatryczną gdzie mnie uspokojono, że poza takimi rzeczami powinienem mieć jeszcze pare innych objawów, których brak wyklucza u mnie raka. Mimo to chciałem zrobić sobie rezonans, ale p. psychiatra stwierdziła że nie ma potrzeby bo jak zobaczę że nie mam raka to zaczne się doszukiwać czego innego. Mówiąc po krótce dostałem hipohondrii. Bosko !

Miewam stany kiedy mam wrażenie że nagle przenoszę się umysłem do jakby innego świata, gdzie panują inne zasady logiki... w ogóle wszystko jest inne. Czuje wcześniej kiedy mam dostać ataku, to jest chore ! MIałem już nawet myśli samobójcze żeby sobie coś zrobić to się uwolnię od tego. Leże sobie spokojnie, nagle bzzz w głowie się robi i serce zaczyna walić jak oszalałe, oblewa mnie zimny pot, czuje potworny strach i biegam po domu bez ładu i skladu nie wiedząc co ze sobą zrobić, myśląc że zaraz tak mi odbije palma że nie wytrzymam albo że umrę. Na szczęście jest farmakologia :) Od razu głęboko polecam PRAMOLAN, świetnie działa w momentach lęku i paniki, działa po okolo 10 minutach więc ja działając zapobiegawczo biore jeden rano, jeden w południe i jeden na sen. Świetnie się śpi po tym, tylko gorzej rano wstać :P Do tego dostałem Wellbutrin na wyrównanie poziomu neuroprzekaźników.

Cieszę się, że odnalazłem tą społeczność, my wariaci musimy się jednoczyć, w kupie siła ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×