Skocz do zawartości
Nerwica.com

Różne duszności... Nerwica czy nie?!


Jamaica1406

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam do was wszystkich pytanie,bo sama nie wiem co jest grane... :zonk:

Od lutego mam duszności,szłam drogą i to cholerstwo pojawiło się nagle tylko zamiast trwać do 1 h trwało 3 godziny.

Męczę się z tymi dusznościami codziennie. Na dodatek zaszłam w ciąże i teraz jestem w 7 miesiącu. Pytanie do was jest takie ... Czy wy też macie takie zmienne duszności,jak ja?! np. parę dni trwają całymi dniami i mnie męczą,zaczynam się bać i wygląda to tak jakby mi się przełyk zwęził i strasznie ciężko mi się robi wdech ....raz trwa to całymi dniami raz jest napadowe. Czasami się buzę w nocy bo mam uczucie zatkanego nosa i ciężko jest mi oddychać. Chodzę od lekarza do lekarza i nie wiem co to jest więc jeśli macie coś podobnego to proszę o odpowiedz. Duszności jak już pisałam są zmienne,czyli raz mam problem z wdechem,ciężko mi się wdycha powietrze,za parę dni z wdechem i wydechem tak jakbym musiała robić wydech na siłę i wdech też ( napadowe) raz miałam tak jakby mi się płuca skróciły robi mi się płytki oddech i ciężki,co jakiś czas tak jakby mi się balon pod klatką robił, co chwilę inaczej ta duszność wygląda. CZy wy w nerwicy też tak macie?! i czy duszności mogą się nasilać?! szukam wszędzie i nie wiem co mi jest :cry: boję się cholernie bo przecież jestem w ciąży. Dzieje się z wami coś takiego?! Miałam już robione prześwietlenie,spirometrię,ukg serca,dopplera żył holtera,ob i morfologia ok, gazometria też i co mam o tym myśleć jak to mi się co chwile zmienia... proszę o pomoc i radę jak ktoś tak ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×