Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wielka moc psychoterapii!!!!!!


Edi1000

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie to jest niesamowite jak działa psychoterapia. To jest dużo lepsze niż branie leków. Leczenie słowem jest niesamowite!!!. Sory że ja tak nadużywam tych wykrzykników ale właśnie tak super się czuję. Dzięki psychoterapii praktycznie jak na razie wyszedłem z choroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że psychoterapia Ci pomaga . Powiedz mi od jak dawna odczuwasz tak poważny postęp(zmianę) dotyczący choroby?I ile czasu chodziłeś na terapie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wam odpowiadam, do zdrowia przy psychoterapii doszedłem dość szybko bo już po 6 wizycie. Lekarz bardzo dobrze na mnie wpłynął, jednak także potrzebowałem dużego zamozaparcia. Piszcie w tym temacie to w miarę możności czasowej będę wam odpowiadał na wasze pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite,ale u mnie trzecia czy czwarta sesja dala już niesamowite wrażenie haju-plany marzenia,"teraz będzie inaczej".

Haj minął gdy terapeutka wyjechala(po roku!) na urlop.Boleśnie przeżylam "porzucenie" i odeszlam.Wrócilam po ośmiu miesiącach.Iluzji już nie ma.Jest prawdziwiej.Czy lepiej?

Nie.Oczywiście,że gorzej.

Ps.Edi chyba oszukuje,że leczy sie już 18 lat,bo ma 23 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie zartuję, w wieku 5lat dostałem zastrzyk penicylinowy i włąśnie od tego to się wszystko zaczęło. Późneij w wieku siedmiu lat drgawki szpital. Potem wiek 9lat i kolejny szpital z przedstawioną diagnozą nerwica natręctw. A później juz prywatni lekarze. A teraz właśnie psychoterapia i systematyczne schodzenie z leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle.Niech to będzie dla niektorych przestrogą.

18 lat bezowocnego lykania prochów,podczas gdy wystarczyla odrobina bliskości drugiego czlowieka :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to po to aby wam pomóc i oznajmić że psychoterapia na prawdę działa cuda. Trzeba tylko w to uwierzyć. Np dzięki psychoterapii z bardzo nieśmiałego chłopaka stałem się śmiałym człowiekiem. Mam dużą śmiałość do dziewczyn(potrafię do każdej zagadać, kiedyś to było nie możliwe). Dzięki tej pewności siebie mam dużą samoocenę ale tu nie chodzi o egoizm chodź też go posiadam, jednak poprostu jestem pewny swoich zdań, postanowień, relacjii z otoczeniem itd. Dzięki tej dużej poprawie powiekrzyła mi się ambicja dzięki której udało mi się skończyć cały cykl szóstki Weidera(całe 42dni)- to ćwiczenia na brzuch którego cykl mało kto wykonał do końca. Tak więc mam nadzięje że wlałem w was dawkę optymizmu. Zadawajcie mi pytania. Chętnie wam odpowiem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×