Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hello


Lerad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne jak mam na imię i skąd jestem ;] Mam 20 lat i zaskoczę was nie chce mi się żyć. Mam dużo problemów osobistych, nad używam alkoholu, nie zdałem matury, jestem wrogo nastawiony do ludzi przez co tez praktycznie nie mam znajomych ;] no tyko w weekendy bo każdy wie ze nie odmawiam alkoholu ;/ jestem leniwy trochę strasznie mnie nudzi to życie i nic mnie nie bawi i nic nie daje szczęścia oczywiście mam tak odkąd pamiętam... później poznałem dziewczynę bylem z nią 4 lata z początku pierwsze miesiące nawet chciało mi się żyć... lecz szybko stan depresyjny wrócił... wtedy nie piłę nie paliłem miałem dużo znajomych później była już tylko ona i 0 znajomych zaczełem palić po 4 latach dowiedziałem się ze mnie zdradza wtedy tez zaczełem pić.. około 4 miesięcy jednak przeszło mi dołowanie się nią przestałem pic poczułem ze jestem sam bez znajomych nic mnie nie rajcowało zaczelem pic bo porostu lubię to od 3 dni nie pale papierosów mam tez zamiar przestać pic i zacząć uczyć się do poprawki z matur jednak wiem ze nawet jak mi się to uda to nic się nie zmieni dalej bd miał dosyć życia wiecznie bd smutny i tylko uśmiech przed znajomymi i rodzina.. sam nie wiem po co to pisze ponieważ jestem przekonany ze nie da mi się pomóc ale chyba dla tego żebym sam sobie mógł powiedzieć ze robię coś w tym kierunku żebym mógł się w końcu uśmiechnąć bo jak na dzień dzisiaj moim największym problemem jest to... ze życie jest nudne i wszystko mnie nudzi nie mam sensu życia i nie ma niczego co dawało by mi szczęście i mam bez ustanie stan depresyjny no to na tyle o mnie. Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

kazdy ma takie chwile w zyciu-jesli nie jestes sam sobie z tym poradzic-pogadaj z psychologiem-obys trafił na kogos kto ci pomoze

jak sie zakochasz to zmienisz podejscie do zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×