Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszystkiego najlepszego, 5 urodziny forum


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

...dla wszystkich Użytkowników, z okazji 5 urodzin forum nerwica.com. :)

Nie lubię się rozpisywać ani składać życzeń więc napiszę krótko:

 

Wam życzę jak najwięcej uśmiechu, abyście przychodzili na forum nerwica.com jedynie w celach rozrywkowych, nie z potrzeby.

Aby każdy kolejny dzień oznaczał coraz lepsze samopoczucie.

 

Sobie życzę, aby kolejne 5 lat prowadzenia forum były tak przyjemne jak dotychczas.

 

Małe podsumowanie:

5 lat temu na forum było niecałe 10 osób i kilka tematów. Dziś jest:

 

Wszystkich postów: 318,722

Wszystkich tematów: 12,569

Wszystkich użytkowników: 17,701

 

Dzięki czemu staliśmy się najbardziej aktywnym forum psychologicznym w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich postów: 318,722

Wszystkich tematów: 12,569

Wszystkich użytkowników: 17,701

 

Dzięki czemu staliśmy się najbardziej aktywnym forum psychologicznym w Polsce.

Zatrzymajmy się na chwilę przy ostatniej z wyszczególnionych pozycji. Nie chcę za bardzo jechać pesymizmem, ale tak sobie myślę, że jeśli wprowadzić w życie pomysł z likwidacją kont nieaktywnych użytkowników, liczba nie będzie już równie imponująca ;) Osób korzystających z forum, że tak powiem, na stałe jest stosunkowo niewiele. Oczywiście non stop rejestrują się nowi ludzie, ale zdecydowana większość z nich ogranicza się wyłącznie do napisania kilku postów, po czym znika gdzieś zupełnie. Bywali też i tacy, których jedyna aktywność na forum ograniczyła się do wklejenia własnego zdjęcia... :-| Taka mała dygresja... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ostatnio usunąłem nieaktywnych Użytkowników zarejestrowanych przed 2008r. Ubyło wówczas ponad 4000 kont. Co jakiś czas robię takie czystki. Pisząc o aktywności mam na myśli liczbę tematów powstających każdego dnia oraz stosunek liczby postów do tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Shad ;) , pewnie trudno Ci uwierzyć, że to już 5 lat ;) Czas pędzi nieubłaganie.

 

Ja chciałabym życzyć wszystkim odwiedzającym niniejsze forum wytrwałości i odwagi w pokonywaniu codziennych trudności i wygranej walki z Waszymi dolegliwościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wam życzę jak najwięcej uśmiechu, abyście przychodzili na forum nerwica.com jedynie w celach rozrywkowych, nie z potrzeby.

Ja tak właśnie mam, tzn. na początku zajrzałam tu z potrzeby ale z czasem stało się to dla mnie jakąś formą rozrywki i tak jest do dzisiaj :smile:

 

Wszystkiego Najlepszego! Duuużo zdrówka dla wszystkich użytkowników przede wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ostatnio usunąłem nieaktywnych Użytkowników zarejestrowanych przed 2008r. Ubyło wówczas ponad 4000 kont. Co jakiś czas robię takie czystki. Pisząc o aktywności mam na myśli liczbę tematów powstających każdego dnia oraz stosunek liczby postów do tematów.

W takim razie również przyłączam się z gratulacjami! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no ja również dołączę się do życzeń :brawo:

 

Jakiś rok temu szukałem googlem jakiegoś forum o depresii itd. Kliknąłem przypadkowo? na to forum i szybko pozamykałem resztę stron (a każda decyzja mi przychodzi z trudem...) . I nie żałuję ! To chyba zasługa atmosfery i fajnych ludzi.

 

shadow_no jak możesz to napisz ile czasu dziennie poświęcasz żeby opanować takie przedsięwzięcie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×