Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy RMSU pomoże pokonać lęk przed laskami?


mikolajvarsovie

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznawać, szczególnie w miarę atrakcyjnemu mężczyźnie - do tego, że nie potrafi sobie radzić z kobietami. Radzić, jak radzić - ale najgorsze, że trawi go przemożny przed nimi strach...Jestem już na takim etapie, że wiem, że sobie sam nie poradzę...I jestem skłonny zgłosić się do specjalisty...Mój kolega był na kursie RMSU, szkoły uwodzenia w Warszawie, która została zrodzona z rosyjskiego konceptu. Jest bardzo zadowolony - choć jak sam przyznał, musiał ostro za*********. Generalnie jednak, raz na zawsze udało mu się pokonać ten kurewski lęk i teraz bez strachu podchodzi do najlepszych dup? Czy ktoś z Was coś słyszał o tej szkole? A może ktoś z Was podziela mój problem i chciałby mi towarzyszyć w jego rozwiązaniu, tzn. pójść ze mną na kurs? W tą sobotę organizują 2-dniowy ,,Znajomości" za 5 stówek; a generalnie oferują tez 10-dniowy, który, jak dla mnie może przynieść najlepsze efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikolajvarsovie, oo.cierpię na cos podobnego.Pomimo wielkiej sympatii do plci przeciwnej,boję się mężczyzn-jak widzę,że w kiosku akurat spredaje facet to ide szukac takiego,w ktorym obsluguje babka.

Nie lubię i nie wierzę w NLP,a pewnie na podobnych zalożeniach oparta jest ta "szkola uwodzenia" :D

Co nie zmienia faktu,że może to byc dobrym pomyslem na rozwój osobisty dla Ciebie-tylko dokladnie musisz sprawdzic tą placówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznawać, szczególnie w miarę atrakcyjnemu mężczyźnie - do tego, że nie potrafi sobie radzić z kobietami. Radzić, jak radzić - ale najgorsze, że trawi go przemożny przed nimi strach...Jestem już na takim etapie, że wiem, że sobie sam nie poradzę...I jestem skłonny zgłosić się do specjalisty...Mój kolega był na kursie RMSU, szkoły uwodzenia w Warszawie, która została zrodzona z rosyjskiego konceptu. Jest bardzo zadowolony - choć jak sam przyznał, musiał ostro za*********. Generalnie jednak, raz na zawsze udało mu się pokonać ten kurewski lęk i teraz bez strachu podchodzi do najlepszych dup? Czy ktoś z Was coś słyszał o tej szkole? A może ktoś z Was podziela mój problem i chciałby mi towarzyszyć w jego rozwiązaniu, tzn. pójść ze mną na kurs? W tą sobotę organizują 2-dniowy ,,Znajomości" za 5 stówek; a generalnie oferują tez 10-dniowy, który, jak dla mnie może przynieść najlepsze efekty...

 

To może być ciekawe. Trening pewności siebie, drogo trochę, ale daj linę do tej szkoły :mrgreen: Co to znaczy "podchodzi do najlepszych dup"? Na ulicy, w klubie, wszędzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boisz się lasek? Ojej to faktycznie nie ciekawa perspektywa, na starość będziesz musiał używać kul zamiast laski...... :lol:

Swoją drogą, kolega musi być bardzo niski (karzeł?) albo chodzi strasznie pochylony skoro nie podchodzi do kobiet ani mężczyzn tylko do dup........kto by pomyślał, że to teraz popularne....

 

Ps. Moim zdaniem dr House ma najfajniejsze laski :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, :lol: prawie się posikalam.

Swoją drogą, kolega musi być bardzo niski (karzeł?) albo chodzi strasznie pochylony skoro nie podchodzi do kobiet ani mężczyzn tylko do dup

ahahahhahahaahhahah :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytać możesz więcej na http://www.rmsu.pl. Tam mają wszystko dokładnie opisane co to znaczy. A z tymi dupami, to...no to k wszędzie, jestem w szoku...W przysłowiowej kolejce do ginekologa

nawet ;)

 

Poczytałem chwilkę o tym i mam mieszane uczucia czy takie coś pomoże. Część ludzi opiniuje ten kurs jako wyciąganie pieniędzy z naiwniaków. Bo i tak naprawdę czego się spodziewać po 2 dniowym kursie? To że kolega podchodzi, gdzie podchodzi to znaczy tyle, że podchodzi.... :)

 

Znam takiego maniaka - podchodzi faktycznie do każdej, bywały sytuacje, że idąc z gościem przerywał on rozmowę bo zobaczył panią na drugim końcu ulicy i już był przy niej. Tyle, że większość babek traktuje takie zaloty jako podjazd napalonego podrywacza i 9/10 spuszcza jelenia. Skutek jest taki, że m.in. w klubach jest spalony, bo wszystkie go znają i przekazują sobie informacje - "zobacz to ten jeleń" i ma z deka pod górkę:) Fakt jednak faktem, że jakaś metoda to jest i 1/10 wychodzi, no ale kwestia priorytetów-ten gość idzie na ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×