Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie zasne, nie moge....


zlodziej_zapalniczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie moge zasnąć. Ale od początku.

Cierpie na częste i bolesne migreny, takowa mnie dziś złapała. Pobiegłam do apteki poprosiłam o coś dobrego i szybko działajacego. Zazyłam 2, pozniej jeszcze jedna (troche głupio bo nie sprawdziłam nawet składu), ale głowa dalej bolała. Nie mogłam zasnąć. Zapaliłam fajke i poczulam że ciężej mi się oddycha. To niemozliwe, zeby to była wina tabletek (po 4 godzinach nie działąja podobno, zreszta nie ma tam zadnego składnika ktory by mnie uczulał), juz predzej przeziebiłam sie lub z powodu palenia dostałam astmy. Mozliwe tez ze z paniki gorzej zaczeło mi sie oddychac. Nie lubie zostawac sama, a dzis niestety zostałam.

Teraz boje sie zasnac, poniewaz juz kiedys w mojej rodzinie ktos cierpiał na migreny, zazył leki i na drugi dzien sie nie obudził. Wiem ze to irracjonalne, ale nie wiem co zrobic zeby odrzucic te mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co jest przyczyną twojej bezsenności - nieleczona migrena czy nerwica?

Najprościej będzie udać się do neurologa z tymi bólami głowy, przepisze coś na receptę. No a jeśli takie myśli nie przejdą to cóż, psycholog i psychiatra zapewne pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×