Skocz do zawartości
Nerwica.com

Automaniak


Zenonek

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowmere

On pali 12 litrów i części są zajebiście drogie,. Ale jeździłam takim kiedyś i przyznam ,że uczucie jest tego warte:)

 

Co to jest 12l? Pikuś :smile:

 

Paradoxy- tak, te bmw to e36. Akurat nie przepadam za tym modelem, bo jest 'zbyt' popularny, ale czemu nie ;) Bmw to bmw, siła marki. A Audi też się chwali, a jak!

Zenonek- dla mnie Fiat to Fiat-> stary czy nowy, dla mnie to kupa :pirate:

 

Nie kłóccie się już o zarobki, to nie o tym temat. Prawda jest taka, że jest sporo ludzi którzy zarabiają duże pieniądze, ale jest jeszcze więcej ludzi którzy zarabiają mało. Więc średnia wychodzi.. no średnia. Ale to nie o tym temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere

 

Co to jest 12l? Pikuś :smile:

 

.

 

Jak się ma własną stację benzynowa to pikuś:P Zapomniałam dodać ,że 12 to na trasie:)

 

Mój pali 16-17l w mieście a 14 na trasie , do tego drugi pali ok 8-10l.

 

A nie mam stacji benzynowej :smile: Jak dla mnie moje auto może i 30l palić, ważne, abym miała radość z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel- bmw e32 735iA 211km, tu tabelka:

http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria_7/e32.html

Średnie spalanie od 14 do 16, ale moja pali po mieście ok 17l (zdarza się i więcej) a w trasie 14l to takie minimum... Zresztą nie wiem czy nie ma coś popsute bo dochodzi do 21l w mieście i 17l na trasie :?:shock:

 

Wiola- nie da się :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, A tu sie mylisz. Obecne Fiaty to calkiem dobre samochody...jednak wiadomym jest , ze ja tez wole 8-letnia BMke niz nowego Fiata...

 

Najlepsze jest to, ze wprowadzili teraz Dacie Duster za 55k. Jak mozna dac 5xk za taka kupe ? Masakra.

 

No ale coz ludzie kupuja nowe Pandy czy jakies Dacie Logan czy "Chevrolety" i sie ciesza.

 

Ostatnio do mojego kolegi podjechal jego kuzyn- przyszpanowac nowa fura.

Kupil sobie nowa Fabie z podstawowym wyposazeniem (korbki w szybach, 2 poduszki, brak klimy) z silnikem 1,2 L...dal 45k.

Byl zadowolony, wiec nic sie nie odzywalem, ale masakra. 45k za takie gow*o.

 

 

To jakie auto teraz planujesz kupic ?

 

BMW czy Wołge :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola- no właśnie, to co tu równać radość z jazdy czymś co ma 86km a czymś, co ma ich 211 :smile: Rozumiesz.

 

Zenonek- dla mnie Fiat to Fiat, nie przekonasz mnie :smile: Klapa stylistyczna i techniczna. Nie ma jaj.

A Dacia to już w ogóle... koszmar! Tak samo Fabia... Nie wiem co kieruje tymi ludzmi.

Mój antyk jest starszy ode mnie, ale wg mnie wygląda milion razy lepiej niż te nowy kupy, w dodatku ma moc i wyposażenie o jakim one mogą śnić.

Teraz planuję kupić e38, nowszą 7:

wk.jpg.82bdff1ca198bbc1b8c92dc9de2abd82.jpg

wer.jpg.10b50b4197a5aece1bf47313ad76735f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

 

Sam sie zaczalem zastanawiac na kupnem BMW. Za 50-60 k powinienem juz kupic dobra maszyne ?

 

Jezeli jestes samochodziara to powinnas miec otwarty umysl na przyjmowanie informacji... :mrgreen: wloskie technologia motoryzacyjna jest pionierska (to FIAT wynalazl diesle , ktore zawojowaly swiat JTD-common rail oraz silniki Multiair, nie mowiac o silnikach i prowadzeniu Alf, Maserati, Ferrari to wszystko technologia FIATa :):) Pamietaj o tym.

 

7 jest odlotowa.

 

A jak chodzi Twoja bejca ? Wciska w fotel fest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola- dlatego my jezdzimy dwoma- jak chcemy poszaleć to bmw, a jak statecznie na mszę niedzielną to Oplem :mrgreen: A tak na serio to becia czeka na naprawę, więc ostatnie miesiące też się przemieszczam tylko Oplem, ale to z przymusu... Nic fajnego :?:-| A paradoksalnie beta chyba tylko dwa mandaty załapała będąc u nas te pare late, a Opel już cztery, w dwa miesiące :mrgreen::lol:

Zenonek- ja jestem samochodziarą zamkniętą na pewne marki :mrgreen: Tak mam i już :mrgreen: Jedynie do Forda mam sentyment, bo całe dzieciństwo w nim spędziłam :roll: Hehe. Fiata szanuję za dokonania i tradycję, ale sama nigdy takowej marki nie kupię :smile: Co do 7 to każda wciska w fotel aż miło :smile: Na gazie to nie bardzo, ale na benzynie to owszem. Po prostu malinka. Nie oddałabym tego komfortu jazdy za nic.

Za 50-60k to już możesz piękne auto kupić. Jeśli chodzi o serię 7 to na pewno wypasione e38 za około 35-40tys, ale to już taka perełka jest za tę cenę, albo e65, np takie:

http://allegro.pl/item1139011000_bmw_e65_2002_3_5i_okazja_nowy_gaz_sekwencja.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12225916

 

Ale one są 8 letnie. Albo może piątkę:

http://allegro.pl/item1144203248_ladne_bmw_5_e60_2_2i_ben_zadbane_okazja.html

http://otomoto.pl/bmw-520-e60-C12174606.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

 

Fiata tez bym nie kupil, mowie tylko, ze trzeba wiedziec, ze koncern ten ma kolosalny potencjal technologiczny w branzy motoryzacyjnej.

 

 

Co do BMW to masz na gaz ? Ale czemu dokonalas takiej profanacji ? Rozgrzeszenia nie dostaniesz :-|:why::mrgreen: .

 

 

Mozesz dac zdjecia swojej BMW-icy ? Masz skore w srodku ? Ile najszybciej jechalas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek- ona przy kupnie miała już benzynę+gaz na blosie. Najszybciej? Hmm... Wyciąga 210-220 spokojnie. W środku mamy welur, skóra jest nie fajna- w lato się klei, w zimę chłodzi, ściera się.. E, wolę welur. A zdjęć nie dam, bo to za duża prywatność :smile: Jeszcze mnie ktoś pozna potem :mrgreen: haha Ale jest podobna do tej ze zdjęć powyżej.

 

Zdecydowałeś się już co kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

 

Ale mozesz dac zdjecie wnetrza ? Dla mnie najwazniejszy jest srodek.

 

Mysle teraz o :

 

- Lancia Thesis (wyglad + pieknie wykonczone wnetrze)

- BMW E38 7 (wyglad + fajne wnetrze)

- Volvo S80

- Audi A6 (ten obecny model , bo ten stary sie juz strasznie...zestarzal)

- Skoda Fabia z korbkami model 1,2 L 60 km.... zartuje :)

 

Chyba, ze polecisz mi Fabie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja, Fabię? :lol: Skoro teraz jesteś skoncentrowany na tych kilku modelach bo podobają Ci się wizualnie to jeszcze trzeba się zdecydować jaki chcesz silnik (pojemność) i porównać spalanie poszczególnych modeli :smile:

Jak kupisz e38 to będziemy jezdzić tym samym :mrgreen::pirate: Za 40 tys już jest taka malina że głowa mała, a za 20tys można bardzo ładną kupić.

Wrzucam Ci zdjęcie mojego wnętrza (foto nr1)- tylko teraz mam jeszcze drewno koło gałki biegów- i wnętrza e38 (foto nr 2 i 3)

ad.jpg.bc84659981f698d43510dc1a7012d96a.jpg

1e38.jpg.b384a2728f3662413d00e24d74795584.jpg

2e38.jpg.5be733e9965b2ebcb923897796363071.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam kiedyś (raz w życiu, na zlocie w Czechach) w Maserati Quattroporte, całkiem przyjemne. No dobra, bardzo przyjemne :D Ale cena odstrasza.

A z bmw właśnie dlatego 7 to moja miłość- osiągi, linia nadwozia, wykończenie wnętrza, świetna jakość wykonania (auto na lata), bezpieczeństwo (mocna blacha i długi przód oraz tył) i przede wszystkim dużo miejsca w środku- ja tylko lekko się zginam i spokojnie na stojąco mogę się w aucie przebrać :mrgreen: Ponadto bardzo wygodnie w nim spać czy uprawiać seks- jak się złoży fotele to nawet imprezę można zrobić :mrgreen: No i najwygodniejsze fotele na świecie, absolutnie nie siedziałam nigdy na wygodniejszych. Plusem też jest wyposażenie, np podgrzewane spryskiwacze, elektryczny dach, tempomat, grzane fotele z przodu, regulacja lędźwi u kierowcy, elektrycznie regulowane siedzenia, spryskiwacze reflektorów itp itd

 

A v12 to faktycznie :uklon: Spraw sobie taką to zobaczysz :mrgreen: hyhy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie e38 7 to najbardziej zajebista BM-a.

 

Super wyglad z zewnatrz, piekne wnetrze.

 

Te nowe 7 to takie krowy sa i nie maja tej klasy wewnatrz.

 

Nie wiem czemu je tak zmascili...

 

W zupelnosci wystarczajacy jest ten v8 4,4 L 286 km. Masakra osiagi , a nie bedzie tyle palil co V12.

 

Lub diesel potęga v8 4,0 250 km, 560 NM !!

 

HMMM

 

Tylko moze byc ciezko ze znalezieniem egzemplarza w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×