Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomozcie mi prosze


monika24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam 23 lata. Czytam to forum juz od 3 lat wtedy własnie zaczeły sie moje problemy,do konca nie wiem czy to jest nerwica.Mam strasznie szybki puls dochodzi nawet do 115 uderzen w trakcie spokojnego siedzenia,bardzo szybko sie mecze i poce(najgorzej jest własnie latem),mam zawroty główy, poranne nudnosci.Na dodatek boje sie chorób,cały czas sobie cos wymyslam.Boje sie zasnac bo mysle ze juz sie nie obudze.W autobusie mam dusznosci nawet jak siedze to mam wrazenie ze zaraz zemdleje.Tak naprawde miałam wegług mnie juz wszystkie choroby jakie tylko sa.Nie daje juz sobie rady.Czy ktos z was tez ma cos takiego? Wiem ze powinnam isc do lekarza ale ja sie boje ze stwierdzi jakas chorobe.Cały czas mysle ze nie dozyje natepnego lata :(Przepraszam za ten załamujacy post ale licze na wasza pomoc.Czy to jest nerwica??Dziekuje Wam! Chciałam dodac ze nerwice natręs tez mam przynajmniej 20 razy na dzien musze wykonywac rózne czynnosci

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,mysle ze powinnnas isc o lekarza i nie czekac az ktos z ludzi na forum ja u ciebie stwierdzi idz poki nie jest za pozno,ja nie poszłam i jest ze mna gorzej prawdopodobnie mam nerwice natrectw i to jest bardzo meczace dla mnie i moich bliskich,idz bo przez takie myslenie popadasz w zamkniete koło dziewczyno ja mam 22 lata pawie tzn w styczniu bede miała a 2a lata nic innego praktycznie nie robie tylko sie denerwuje,idz do lekarza i powiedz mu co sie dzieje,pozdarwiam ola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze powinnam isc do lekarza ale ja sie boje ze stwierdzi jakas chorobe.
to jest powód? to chyba właśnie dobrze, jeśli postawi jakąś diagnozę, będziesz mogła zacząć się leczyć i może Ci się poprawić... idź do lekarza, oni zwykle nie gryzą :) (chociaż psychiatrzy różni się trafiają -.-) na pewno warto na początek zrobić sobie podstawowe badania, może to problem nie z psychiką tylko fizyczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie sugeruj sie od razu nerwicą twoje objawy pasują mi do tarczycy zaburzeń ale nie jestem lekarzem idz na badanie krwi i w tym mozna okreslic czy chorujesz na tarczyce dostaniesz leki i tyle.a stale myśląc i się nakręcając niczego nie osiągniesz wręcz przeciwnie twoje samopoczucie sie pogorszy więc działaj póki jeszcze jako tako funkcjonujesz serdecznie cię pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×