Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem - czy to objawy depresji?pomocy:(


Marronn89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taki problem,że jakiś miesiąc temu z przemęczenia nabawiłam się nerwicy - egzaminy na uczelni, wszystko zdałam w pierwszym terminie, a i tak strasznie się denerwowałam bez powodu zaczynałam płakać, nie mogłam spać, dostałam też leki przeciwdepresyjne bo mam zaniżoną baardzo samoocenę i lekarka powiedziała,że to poczatki depresji...

 

Teraz mam wakacje, leki wtedy odstawiłam w sumie ich nie brałam bo musiałam się uczyć.. ale czuje ,że coś jest nie tak, bo, NIC NIE CZUJE!Mam chłopaka planujemy razem przyszłość, a gdy on mi mówi,że mnie kocha... ja mu nie wierze, bo ani odrobiny radości, żadne motylki, ciężko też z jakimś podnieceniem, wiem,że jest nam dobrze razem,że go kocham, w roku akademickim myślałam,że to przemęczenie sprawia,że robie się obojętna, ostatnio poprostu jednak widze,że nie wierze mu, w jego słowa bo nic nie czuje... nie wiem czy udać się do lekarza, odczekać, ?tylko znowu coraz częściej chce mi się płakać, coraz częściej czuje się totalnie beznadziejna i nie wierze w to,że można mnie kochać... przeraża mnie to ,bo nie chce zniszczyć swojego życia z nim...A może to zwykłe przejściowe problemy w związku ? albo na starość przestaje się CZUĆ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny bardzo problem... Od stycznia mam rozne leki, czuje dziwne odrealnienie, ale jesli chodzi z tymi uczuciami... Wczesniej wiedzialam,ze cos czuje do mojego chlopaka. Gdy zaczal powstawac moj problem zaczelam czuc coraz wieksza beznadzieje i jakby to wszystko do nieczego nie prowadzilo. Wydawalo mi sie nijakie i wgl nie mialam na nic ochoty. Gdzies w glebi jednak ciagle cos do niego czuje i w najwiekszym dolku kierowalam sie myslami, ze nie dam temu zniszczyc tego co razem zbudowalismy bo ciagle czuje potrzebe bliskosci z nim. Wiele razy mialam ochote powiedziec, ze nie mam juz sily i wszystko przeminelo, ale kiedy lepiej sie czuje wszystko nabiera kolorow i znow chce z nim spedzac czas itp. Tak samo jak i Ty mam mysli, ze nikt nie moze mnie pokochac i nie jestem tego wszystkiego warta. Zauwazylam jednak, ze kiedy czuje ta obojetnosc do niego, to rowniez do reszty otaczajacych mnie ludzi. Wszystkiego mi sie odechciewa i najchetniej bym sie odciela. Ogolnie mam stwierdzona depresje lekowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marronn89, skoro odstawilas leki, to najprawdopodbniej objawy wrocily. lekow nie mozna odstawiac bez konsultacji z lekarzem, leczenie jest dlugotrwale. Po 1) wroc do lekarza i bierz leki dopoki bedzie Ci zalecal po 2) z chlopakiem zalezy, byc moze go nie kochasz, byc moze masz tak juz zaawansowane objawy depresji, ze czujesz zobojetnienie, dlatego nalezy podjac leczenie i zobaczyc jak bedziesz pozniej podchodzila do tego uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×