Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich....


Pollina

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się,że jestem stałą bywalczynią tego forum, chociaż dopiero teraz zdecydowałam się stać się jednym z Was- tworzycie tu fajną społeczność , która wspiera się w walce z tą fałszywą, lecz jakże wierną 'przyjaciółką' nerwicą. Mam 20 lat, ale 'przyjaźnię' się z nią już cztery lata. Jest podstępna-atakuje wtedy gdy życie zaczyna nabierać barw. Moja historia zaczęła się od bólu i ucisku w brzuchu, po wyczerpujących wędrówkach po lekarzach trafiłam w końcu do specjalistów. Pomagali mi przetrwać te najtrudniejsze chwile, chwile załamania, które tak bardzo często mi się przydarzały. Od tamtej pory-objawy przychodzą do mnie w różnej postaci np. niewyobrażalny ból głowy, lęk, uczucie gorąca, czy chociażby pieczenie i mrowienie policzka, które zawitało do mnie tydzień temu...Muszę przyznać,że przez te lata bardzo zmieniły się moje myśli, zaczęłam wierzyć w siebie, słyszeć swój wewnętrzny, stłumiony nerwicą głos, który uparcie wzywał mnie do życia...ale wymagało to ode mnie wiele pracy,pochłonęło morze łez, jednak nerwica jest zawsze obok-czasami czuję się przez nią gorsza od innych, 'zdrowych', zadając pytanie bez odpowiedzi ;DLACZEGO JA? Wspieram samą siebie i chcę podzielić się tym wsparciem, żeby odciążyć chociażby jedną zmęczoną duszę...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×