Skocz do zawartości
Nerwica.com

:( Pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Moi rodzice mnie chyba nie kochają, przynajmniej mam takie odczucia. Moja mama pod byle pretekstem się ze mną kłóci, uważa że jestem beznadziejna i że cały czas kłamię. Mój tata nie chce się kłócić z matką więc się nie wtrąca. Od małego już tak miałam, cały czas na mnie krzyczeli, w gimnazjum uczyłam się na samych 5 a i tak było źle, dostałam się do dobrego liceum i też źle bo uważają że się nie uczę i cały czas spędzam przed telewizorem. Żeby nie kłócić się z matką nie wychodziłam z domu na żadne imprezy, nawet do koleżanek nie chodziłam (teraz tego żałuje) i tak nic nie dało. Pewnego dnia postanowiłam że nie chcę tak żyć i uciekłam z domu, ale wróciłam po tygodniu. Przez pewien okres było dobrze (chyba 2 tygodnie) i znowu jest jak dawniej. Już nie wiem co mam robić, nie chcę tak żyć, poradźcie coś żeby się do zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Oni bardzo Cię kochają ale Oni sami się zagubili jeśli krzyczą nie okazjuą miłości to znaczy że sami jej nie otrzymują, bo kto otrzymuje ten więcej daje widocznie im zabrakło miłości od rodziców może od siebie samych i jest jak jest ale to może jest okazja do pracy nad tą sytuacją i okazania miłości swoim rodzicom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×