Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaklocenia pola widzenia


z1n

Rekomendowane odpowiedzi

witam! choruje na schizofrenie paranoidlana od 4 lat. biore teraz leki jak zyprexa, lithium carbonicum i mozarin. od dwoch lat mam dziwne objawy, to znaczy jak gdzies wyjde z domu na jakis dluzszy spacer czy do marketu, to nastepuje zaklocenie pola widzenia, nie do opisanie, taki wzrok jakby czlowiek wypill pare piw ale to nie jest przyjemne, dziwnie sie wszystko widzi, a przechodzi jak sie poloze na chwile z zamknietymi oczami, prosze o pomoc bo to jest bardzo uciazliwe, w zasadzie jestem udupiony i nie moge przez to sie nigdzie dalej ruszyc, pomocy! co to jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki które przyjmujesz mogą powodować takie skutki uboczne. Powinieneś pogadać o tym z Twoim lekarzem prowadzącym. Ale koniecznie powinieneś skonsultować się też z okulistą, żeby wykluczyć jakieś choroby oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę lat temu jak brałem jakiś lek nie pamiętam jaki ale od psychiatry to było latem po dłuższym czasie na słońcu traciłem pole widzenia jak i piekły mnie oczy i łzawiły musiałem wtedy na kilka minut zamknąć oczy żeby dojść do siebie. Po zmianie leku przeszło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×