Skocz do zawartości
Nerwica.com

możesz ktoś mi zdejmie klapki z oczu


Gość k_o82

Rekomendowane odpowiedzi

powie jakie dziewczyna w wieku 19 lat ma podejście jeśli całuje się z kimś, przytula się do kogoś

i mówi komuś żeby ją traktować jak przyjaciółkę?

odpowiadając na pytanie jak można traktować taką znajomość z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszość pytań jakie zadaje jej nie dostaje na nie odpowiedzi, widziałem się z nią dwa razy...

po miesiącu nie odzywania się, odezwała się w poniedziałek a wczoraj miałem okazje się spotkać z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam siorę 20 letnią :lol: (albo nie dobrze;P), nieważne;) Moim osobistym zdaniem...dziewczyna potrzebuje wsparcia i bliskości, a nie związku...dlatego nazywa to przyjaźnią i tylko o przyjaźń jej zapewne chodzi, więc nie naciska ją pytaniami...może w końcu się "obudzi" i sama Ci powie czego tak naprawdę chce;) Cierpliwości;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika Prędzej szału można dostać. Poprzytula, pocałuje, chłopak poczuje w końcu bliskość, zauroczy się, ale będzie wiedział, że nie może więcej i że nic więcej z tego nie wyjdzie, bo to tylko przyjaciółka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze przyjaciele? potwierdza się to że są kiedy coś potrzebują? nie ma przyjaźni z osobą do której zaczynamy

czuć mięte... tym bardziej jeśli nas pociąga fizycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem jej kilka smsów, przeczytała ale nic nie odpisała... nawet napisałem że możemy zerwać kontakt... zero reakcji...

więc napisałem jej żeby mnie nie zaczepiała więcej.... też żadnej reakcji...

na pewno innym facet na moim miejscu by się ucieszył gdyby mu się trafiła laska do seksu tylko,

a mnie to nawet nie cieszy, nie potrafiłbym tego wykorzystać... całkowicie mi sie popier... w głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×