Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam kogoś kto mi pomoże,porozmawia..


Martuska_83

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie co ja mam jeść?Nic nie mogę jeść..Mam żołądek jak kamień..Ciągle mnie boli..Piję tylko herbatę miętową i melisę..No i z rana śniadanie..A tak to nic mi nie wchodzi,bo mam odruchy wymiotne..Czy ktoś wie co mam jeść?Jestem głodna,a nie mogę jeść..;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....gdy byłem w najgorszym stanie, bliskim odejścia z tego świata ,to jedyna rzecz jaką potrafiłem jeść całymi tygodniami były płatki zalane mlekiem (obojetnie jakie-kukurydziane, coockie crisp, choca pick -najlepiej wszystkie wymieszac )

Tylko tym żyłem. To się da przełknąc, nie chce sie rzygać ( ale muszą byc zalane LETNIM mlekiem ) i są syte.....

Oczywiście schudłem na takiej diecie, ale nie zdechłem z glodu...

Polecam.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jogurt ,chleb maca .

ten odruch wymiotny jest spowodowany rodzajem jedzenia ,czy samym faktem ,że masz jedzenie w reku ?

 

Jeszcze jedno ,te kłopoty żołądkowe na tle nerwowym? Gastryczni wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to jeśli nie poczujesz się lepiej po takich domowych sposobach na relaks, może powinnaś odwiedzić swojego dawnego lekarza? Jak już nie będziesz dawała rady to leki Ci pomogą, ale warto też pracować nad sobą dodatkowo - więcej czasu na odpoczynek, najlepiej na świeżym powietrzu, mi to zawsze pomaga, nawet jak do pracy idę na piechotkę to potem mi się lepiej pracuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego to wynika...Nigdy nie pracowałam,bo chorowałam zaraz po przerwanych studiach..Dopiero teraz coś we mnie pękło..Wczułam się za bardzo i teraz mam..Chyba za bardzo się starałam..Nie wiem co robić,bo czeka mnie dalsza praca,a ja juz nie daję rady... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie temat - potrzebuję z kimś porozmawiać, kogoś kto by mnie wysłuchał chyba w mniejszym czy większym stopniu (u mnie aktualnie w bardzo większym) dotyczy wszystkich.

 

Tu możesz spokojnie pisać.

 

Poszukaj też czy nie ma jakichś spotkań grupy w Twoim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Gdańska,ale na razie jest za wcześnie na terapię..Mam lęki..I muszę najpierw je pokonać..
co to znaczy - za wczesnie na terapie? im wczesniej zaczniesz, tym lepiej! nie papraj sie sama w tym gów**e, nie wyleczysz się z lęków bez specjalistycznej pomocy... no chyba że tak naprawdę nic poważnego Ci nie dolega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×