Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzęsienie rąk,jak się pozbyć?


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odkąd pamiętam,zawsze gdy miałem się na czymś skupic,czy to przynieść szklankę z herbatą,czy złożyć gdzieś podpis,okropnie trzęsły mi się ręce,tylko wtedy,gdy ktoś się na mnie patrzy. Dziś byłem odebrać dowód osobisty, i musiałem złożyć podpis, wstyd jak nic,wyglądało to jakbym był narkomanem,alkoholikiem albo jakbym miał delirkę. Przeraża mnie to,bo niedługo mam iść do pracy na sezon, jeśli będe musial wykonywać jakieś rzeczy,które wymagają skupienia,to chyba wyleją mnie w tym samym dniu. Niepotrafie nad tym zapanować ; / Ktoś zna jakieś sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoltan, sam się nie spodziewałem za dużych efektów ale... Pomogła mi suplementacja magnezu. Dziennie około 600mg przez ponad miesiąc i drżenie rąk mi ustało. Zauważyłem, że zawsze jest gorzej jak wypiję kawę czy zapalę sobie. A jak wiadomo te używki wypłukują magnez w trybie ekspresowym. Polecam Ci spróbować z magnezem w większych dawkach.

Niestety nie pozbyłem się tego, że gdy schodzę po schodach to mam ruchy jak robot. Głównie kolana nie zginają mi się płynnie tylko taka stop klatka. Ale nie łącze tego z nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×