Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze pomóżcie! Nie chce być gejem!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prawie 15 lat.

Kiedys(w sumie nie dawno) podniecałem sie przy blizszym kontakcie z dziewczyna, i gdy ogladalem filmiki.

Teraz gdy ogladam filmiki z udzialem kobiet nie podniecam sie tak szybko jak przy filmikach z udzialem facetow. Wiem jedno : nigdy przy facecie zadnym nieczulem sie podniecony . Ale meczy mnie to ze przy filmikach gejow podniecam sie szybciej niz przy filmikach z kobietami ;/.

Pomozcie! Wczesniej tak nie mialem . Boje sie ze to dalej zajdzie i ze wkrotce bede sie podniecal przy bliskich kontaktach z chlopakami. Czego to moze byc wina? Dojrzewanie? Moje ZOK? .. Nie wiem sam . Pomozcie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze nie oglądaj tych filmików bo jesteś na nie nieco za młody...jak na mój gust. ;)

A tak całkiem na serio- masz skończone dopiero 14 lat. W takim wieku często się ma skłonności homoseksualne, które z czasem mijają. To, ze teraz podniecają Cię gejowskie filmiki, wcale nie oznacza, ze będziesz dorosłym gejem.

Natomiast twoje chcenie nie ma tu nic do rzeczy- człowiek nie wybiera sobie orientacji seksualnej :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×