Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak sie mobilizowac do wyjscia z domu?


wazniak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mobilizujecie sie do wychodzneia na dwor ? z poczatku myslalem ze wakacje pomoga mi wyjsc z choroby, ale dochodze do wniosku ze chyba mi to utrudniaja, bo gdy nie chce, nie musze wychodzic, nie musze zmagac sie z lekiem...

 

Dodam tylko, iz jestem na Citalu juz 2 miesiac, czasem mam chwile ze wyszedlbym gdziekolwiek, ale jak mnie dopadnie przestoj to potrafie 2 tygodnie spedzic w domu :///////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wazniak, zaplanować sobie dzień wcześniej - i MUSIEĆ gdzieś iść.......jak jest obowiązek, to przynajmniej wyłazi się z domu, a tak, wakacje niestety temu nie sprzyjają.......najlepiej zakupić sobie psa - wtedy trzeba wyjść - nie ma rady.

Zapisać się do wolontariatu, do schroniska, do domu dziecka, w jakiejś noclegowni - gdziekolwiek, tam gdzie musisz iść bo wiesz, że ktoś na ciebie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka - dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :)

 

ah jestem troche wsciekly (nie smutny ;) bo od 2 miesiecy nie mam juz atakow paniki, od 2 miesiecy nie biore benzo, od 2 miesiecy generalnie jest lepiej, ale mam takie ostre przestoje. polega to na tym ze w jeden tydzien czuje sie na tyle pewnie ze moge wyjsc doslownie wszedzie (az sam chce wychodzic!!) a tydzien potem, tak mnie glowa boli, oczy lzawia, kaszel (moze alergia?) ze nie mam ochoty nawet wyjsc smieci wyniesc.

 

dlaczego choroba tak wolno odpuszcza ? juz 3 miesiace :/

 

[Dodane po edycji:]

 

aaa i jeszcze takie pytanie .... czy wy tez po tych lekach tyle jecie ? ja jestem wiecznie wiecznie glodny,najchetniej jadlbym caly dzien ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×