Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja - leczenie bez leków na recepte


soufiane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata z depresją zmagam się już około 2 lat na początku miałem głównie objawy nerwicy ( kołatanie serca, leki, różne obawy ) jednak samopoczucie o dziwo miałem w normie. Jednak od kilku miesięcy zaczeło się zmieniać objawy nerwicowe zanikają natomiast pojawia się ogromne obniżenie nastroju, motywacji, chęci do życia, KOMPLETNIE NIC MNIE NIE CIESZY! Zastanawiam się czy jest to jakieś przejscie z jednej fazy w drugą? Jeśli tak to czy na gorsze?

Byłem oczywiście z tym u psychiatry ( dwukrotnie ) dostałem Elicee ale źle się czułem i zaniechałem, po kolejnej wizycie dostałem Coaxil ( z tego co mowil psychiatra to jest słabszy a ja jestem osobą o sabej tolerancji leków) jednak nie zaczołem brać bo poprostu sie boje. Zastanawiam się czy są jakieś leki bez recepty od ktorych mogłbym spróbowac? Deprim ( słyszalem ze jest przereklamowany do tego dziurawiec ktory na lato jest niewskazany) Korzeń Arktyczny? Różaniec górski? 5HTP? Do tego umowiłem sie na wizyte u psychologa niestety miesiac trzeba czekac:(

Próbował ktoś leków/suplementow dostepnych w aptece? potrzebuje opini od osoby z podobnymi problemami.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soufiane z tego co opisujesz to początkowo cierpiałaś na nerwice a nie depresje, dopiero teraz do nerwicy dołączyła depresja, czyli widać że niekorzystne zmiany postępują dalej. Moim skromnym zdaniem środki jakie być chciała (nie na receptę) są nieskuteczne (stosowane jedynie w bardzo lekkich zmianach nastrojów, przy poważniejszej nerwicy czy depresji prawdopodobieństwo wyleczenia się takimi środkami jest jak wygrana w toto lotka przy kumulacji) i przypominają leczenie guza mózgu za pomocą witaminy C.

Większość środków przepisanych przez psychiatrę ma jakieś skutki uboczne które mijają po 2-4 tygodniach, pytanie jest tu do Ciebie czy jesteś w stanie "przeżyć" te 2-4 tygodnie by później móc normalnie funkcjonować, czy wolisz żyć w tym stanie w jakim jesteś przez długi okres czasu (depresja czy nerwica sama nie minie, a po twoim przypadku widać że się rozwija dalej i będziesz się czuła gorzej). Co do Coaxilu to jest naprawdę łagodny środek który nie ma prawie skutków ubocznych wiec możesz go łykać bez obaw, ale efekty mogą pokazać się dopiero po 2 miesiącach wiec nie zniechęcaj się.

Jeśli jednak uprzesz się na środki bez recepty to poczytaj sobie dział http://www.nerwica.com/medycyna-niekonwencjonalna-f25.html

Życzę dokonania słusznego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×