Skocz do zawartości
Nerwica.com

ksiądz/ psychoterapeuta


grzywka84

Rekomendowane odpowiedzi

grzywka84, Witam .

Czemu taka konfiguracja ksiądz/psychoterapeuta ? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości .Sam muszę zacząć szukać psychoterapeuty .Żadnej opcji nie wykluczam nawet księdza/psychoterapeuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema odezwij sie do mnie moze mamy podobny pobleem,wulgarne mysli o Bogu? ja juz mysle ,ze celowo to wszstko robie,jezeli mozesz mi pomoc chohciaz gadka to byłabym wdzieczne.bo top chyba głupio zabrzmi,ale szukam usprawiedliwienia i chciałabym sie zapytac,czy tez celowo myslisz o tym wszystim?nie tyle co zmuszenie sie do myslenia,tylko celowo i czy to jest element tej doloegliwosci,bo wiesz ja to czasem sama siebie bije,pisze oowazanie, i to zeby Bogu pojazac,jak miz tym zle i nie wiem bo potem w głowie słysze te mysl nie udawaj przed Panem Bogiem,odpisz prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję dobrego księdza psychoterapeuty w Warszawie. Idealnie by było, gdyby specjalizował się w nerwicy natręctw. Możecie kogoś polecić? Jeśli tak, to proszę o namiary na adres grzywka84@onet.pl
To chyba egzorcysta jakis..

Problem lezy wlasnie w tym, ze nie uwazasz za sluszne szukac pomocy u osoby swieckiej. A zdaje sie, ze psychologa, szczegolnie dobrego, latwiej znalezc w cywilu niz w habicie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem lezy wlasnie w tym, ze nie uwazasz za sluszne szukac pomocy u osoby swieckiej. A zdaje sie, ze psychologa, szczegolnie dobrego, latwiej znalezc w cywilu niz w habicie. Pozdrawiam ;)

 

Może masz rację, ale nieraz świeccy psychologowie lecą po księdza.

http://niewiarygodne.pl/kat,118594,title,Lekarze-ta-kobieta-jest-opetana-Lewitowala-w-czasie-badan,wid,12360911,wiadomosc.html?ticaid=6a82e

 

Przypadek Julii został w ostatnich latach opisany na łamach wielu czasopism. Dla wielu obserwatorów jest on o tyle intrygujący, że o nadprzyrodzonym charakterze zdarzeń z udziałem kobiety mówili naukowcy, m.in. specjaliści ze świata medycyny, którzy zwykle sceptycznie podchodzą do zjawisk, które określa się jako nadnaturalne.

 

Jedynie fizyka może coś takiego wyjaśnić ( np. "Teoria próżni fizycznej" prof. G. Szypowa) bo w końcu naukowcy którzy badali tą kobietę sobie tego nie wymyślili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×