Skocz do zawartości
Nerwica.com

szybki lek na atak leku


Kn24

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki lek jest najlepszy jesli chodzi o nagly atak leku? jak dziala to benzo? slyszalam ze dziala szybko to dobrze ale czy nie zadziala mi tak ze bede totalnie niekumata itd? wyjezdzam za pare dni i boje sie atakow w aucie i nie tylko dlatego potrzebne mi sa na tem wyjazd jakies leki ktore mi pomoga jutro sie wybieram do lekarza moze cos doradzicie?? bylabym wdzieczna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzo faktycznie zmula, ale od czasu do czasu po prostu trzeba go zażyć. Ja osobiście polecam relanium. Tylko trzeba pamiętać żeby ten lek zażywać tylko doraźnie i w odpowiednich dawkach bo może porządnie otłumanić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam benzo nie zamulało....trzeba sobie oczywiście samemu "wyważyć" jaka dawka działa na nas uspokajająco a nie robi z nas zombiaków.

Ja na takie stany brałam alprazolam (Afobam, Alprazomerck, Alprox, Neurol, , Xanax, , Zomiren-ten jest najtańszy z odpowiedników) ja jadłam 0,25 ewentualnie 0,5 mg i po 15-20 minutach byłam już o niebo spokojniejsza.

Tylko trzeba stosować w naprawdę krytycznych sytuacjach, bo nie dość, ze nasz organizm szybko się przyzwyczaja, co może skutkować zwiększeniem dawki to jeszcze uzależnia.

No ale jak piszę, leki są dla osób chorych - i stosowane rozsądnie są bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a są osoby które walą 0,5 albo 0,75 mg zomirenu, żeby w ogóle ruszyć się z domu ....ja bym była warzywkiem po takiej daweczce......

Także Kn24, tak jak piszemy - musisz sama wypróbować po czym będziesz się dobrze czuła....

 

ALEKS*OLO zapodała tu myśl, bo zupełnie zapomniałam a jest jeszcze hydroxizin - atrax. Znacznie bezpieczniejsza od benzodiazepin - a może będzie na ciebie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Afobam" -> mi psychiatra powiedział, że żeby mnie nie uzależnił, mogę go brać maksymalnie 3 razy w tygodniu. Stosuję się do jego zaleceń. Lek jest uzależniający i bardzo szybko są zauważalne efekty jego działania, więc jest też psychotropem. Ale... czasami bywają chwile, kiedy nie da się bez niego obejść... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×