Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy zdarzaja wam sie omdlenia??


Loren

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim. Jestem tu nowa na forum, od jakiegos juz czasu lecze sie na nerwice lekowa.....ktorej najgorszym objawem sa omdlenia, zdarzja sie w sytuacjach, kiedy bardzo sie wystrasze lub zdenerwuje... zaczyna mi walic serce, potem ulamek sekendu i mdleje... trwa to kilkanascie sekund.... ale moze sie to zdarzyc doslownie wszedzie i prawie kazdej stresujacej sytuacji... Dochodzi chyba do hiperwentylacji i odpływam.... Bralam leki, chodzilam na terapie.... przez pare miesiecy bylo wszystko ok.... teraz znow wrocilo....

Wiem, ze czesto w nerwicy ludzie boja sie tego ze cos im sie stanie.... a ja rzeczywscie mdleje... nie mam padaczki, ani innnej choroby... wiem, ze to strach:-( nie chce mi sie życ:( czy ktos z was tak mial/ ma? i udalo mu sie to pokonac??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda omdleń nie mam, ale przy pierwszych objawach nerwicy do tego stopnia wmawiałam sobie że umieram, że byłam bliska stracenia przytomności, przez to co siedziało mi w głowie traciłam świadomość. Wszystko to jest sprawką nieszczędzącego nas mózgu. Mi osobiście dużo dały wizyty na tym forum bo wiedząc że nie jestem sama i że nie tylko ja mam te objawy, podczas ataku lepiej się czułam :) Dlatego polecam rozmowy z innymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zemdlałem mając chyba 8 lat. Pamiętam, że było to całkiem przyjemne doznanie, jak zasypianie, tyle że pobudka była już mało przyjemna ;) Później w tamtym okresie miałem jeszcze kilka stanów przedomdleniowych i na tym się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×