Skocz do zawartości
Nerwica.com

DOPALACZE (i pokrewne subst.)


zaqzax

Rekomendowane odpowiedzi

"Ja jestem zwolennikiem przykładnego ukarania wszystkich handlarzy, wraz z przepadkiem majątku na rzecz Skarbu." Kto Ci to karze brać ? Przez takich ograniczonych ludzi jak Ty inni muszą cierpieć...

A co do rzadu to on tylko mydli ludziom oczy takimi duperelami jak dopalacze ,odwracając uwage od tych ważnych spraw.

Ciekawe czy teraz powiedzą w mediach o tym ,że im nie wyszła ta walka z dopalaczmi ?

Na bank Nie bo Rudy do tego nie dopuści !

To jest Polska i głupie spoleczenstwo wierzace we wszystko co mdia wyemituja ;/

 

 

 

 

"Jednocześnie przypominamy, że w naszej ofercie nie znajdują się substancje, które są w Polsce nielegalne. Nie sprzedajemy produktów osobom nieletnim.Prowadzimy legalną działalność handlową - płacąc podatki w innym niż Polska kraju. " Teraz to ani państwo nie zarobi.

 

[Dodane po edycji:]

 

"Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)"

Takie glupie myślenie Polaczka Cebulaczka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat nielegalne. Bo mefedron został zakwalifikowany do grupy substancji psychoaktywnych, więc z mocy prawa obrót nim jest nielegalny.

Czlowiek nie oglada TV pare dni i tyle go omija.. Nie wiedzialem ze kofeina i alkohol tez juz sa nielegalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja jestem zwolennikiem przykładnego ukarania wszystkich handlarzy, wraz z przepadkiem majątku na rzecz Skarbu." Kto Ci to karze brać ? Przez takich ograniczonych ludzi jak Ty inni muszą cierpieć...

 

Gdyby nie istniał NFZ, ZUS i inne cudowne wynalazki solidaryzmu społecznego, położyłbym na to przysłowiową lachę. Ale skoro ja dorzucam się do leczenia, to jednak mam prawo wymagać, by państwo ukróciło ten proceder. Zwłaszcza, gdy taki pacjent stanie się niezdatny do pracy i wyląduje na zasiłku.

 

Jeżeli zaś nie potrafisz rozmawiać, bez obrażania drugiej strony, to daj sobie na wstrzymanie ;)

 

"Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)"

Takie glupie myślenie Polaczka Cebulaczka :smile:

 

Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania ;)

 

Napisał do zakazanych?

 

Zreszta juz nieistotne, czepilem sie tylko dlatego ze wiem, ze on by tez nie przepuscil (o ile nie pomylilem osob) ;]

 

Brak zrozumienia cudzej myśli nie implikuje jej błędności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś ,że państwo też czerpie z tego zyski ?

Wiesz jak by tak iśc twoim tokiem rozumowania to alko i fajki też powinny być zakazane.

Że Ty sobie nie chcesz wciągnać "szybkiego nosa" nieznaczy ,że ja też.

A co do leczenia to się zgodze każdy cpun powinien z własnej kasy płacić(panstwo zarabia nie tracac na tym)

A i uwierz ,że jakby dragi były legalne to kasa by nie była pompowana na walke z tym.

Wiezienia nie były by tak przepełnione jak teraz (musimy utrzymywać "bandytów" których złapali z blantem).

 

"Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania"

Twoje myslenie świadczy o tym ,że jesteś dzieckiem lub Polaczkiem Cebulaczkiem mówiąc ,że po cichu za plecami to najlepiej rozwiązać ,stary co Ty w komunistycznym kraju żyjesz?

Co to wogole za rozwiazanie ? Takie proste ,wiejskie myslenich chłopa ze wsi który nasłuchał się w tv ,że dopalacze złe be i wogole. I najlepiej jak by ich wszystkich do wiezienia wpakowali za legalny interes.

 

Zresztą prędzej czy pozniej dragi i tak będą legalne to tylko kwestia czasu ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś ,że państwo też czerpie z tego zyski ?

Wiesz jak by tak iśc twoim tokiem rozumowania to alko i fajki też powinny być zakazane.

Że Ty sobie nie chcesz wciągnać "szybkiego nosa" nieznaczy ,że ja też.

A co do leczenia to się zgodze każdy cpun powinien z własnej kasy płacić(panstwo zarabia nie tracac na tym)

A i uwierz ,że jakby dragi były legalne to kasa by nie była pompowana na walke z tym.

Wiezienia nie były by tak przepełnione jak teraz (musimy utrzymywać "bandytów" których złapali z blantem).

 

"Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania"

Twoje myslenie świadczy o tym ,że jesteś dzieckiem lub Polaczkiem Cebulaczkiem mówiąc ,że po cichu za plecami to najlepiej rozwiązać ,stary co Ty w komunistycznym kraju żyjesz?

Co to wogole za rozwiazanie ? Takie proste ,wiejskie myslenich chłopa ze wsi który nasłuchał się w tv ,że dopalacze złe be i wogole. I najlepiej jak by ich wszystkich do wiezienia wpakowali za legalny interes.

 

Zresztą prędzej czy pozniej dragi i tak będą legalne to tylko kwestia czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie, wprost nie odpowiedziałem. Więc odpowiem wprost - widzę. A to widzę jako jedno z gorszych. Powrót do totalitaryzmu to nie jest dobra droga. Zresztą skoro powrót do totalitaryzmu to można było wszystkim chcącym zamknięcia dawno powiedzieć, że problem rozwiązany i nic nie robić. Wszyscy byliby szczęśliwi - ci co nie używają, że zamknięte, a ci co chcą sklepów, że otwarte. Prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania"

Twoje myslenie świadczy o tym ,że jesteś dzieckiem lub Polaczkiem Cebulaczkiem mówiąc ,że po cichu za plecami to najlepiej rozwiązać ,stary co Ty w komunistycznym kraju żyjesz?

Co to wogole za rozwiazanie ? Takie proste ,wiejskie myslenich chłopa ze wsi który nasłuchał się w tv ,że dopalacze złe be i wogole. I najlepiej jak by ich wszystkich do wiezienia wpakowali za legalny interes.

 

Zresztą prędzej czy pozniej dragi i tak będą legalne to tylko kwestia czasu ;)

 

Uwielbiam dyskusje z czytelnikami wybiórczej. Przykro mi, ale nie będę dyskutował z kimś, kto mnie obraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie, Oj nie przesadzaj ,sam obrażasz bardzo często myląc subtelną aluzje z nieudanym paszkwilem " hołota" tez czasem ma coś ciekawego do powiedzenia .

 

noowy6, Nie jesteś pierwsza osoba która wybiła go z rytmu .Na brak argumentacji nie ma siły .

 

[Dodane po edycji:]

 

Swoja droga ,mimo tego co napisałem ...to jednak nie zgadzam się ,nie licuje mi Twój światopogląd .bliżej mi do percepcji rzeczywistości Słońca co nie wzejdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli te substancje wejdą na listę szkodliwych i zakazanych ,to szybko straci klientele . Policja będzie przejmowała dużą cześć towaru , a małolaty nie lubią ,nie otrzymywać towaru za który zapłacili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, no trochę może , polskie prawo przewiduje ściganie nadawcy ,jak i restrykcje wobec odbiorcy .

Chcesz komuś narobić kłopotów ? Wysili mu do domu pocztą zioło z Holandii i zawiadom policje o takiej przesyłce. Będze miesiącami chodził na policje i do prokuratury w celu składania i weryfikacji zeznań .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×