Skocz do zawartości
Nerwica.com

wysoki puls od nerwicy ?


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

ja najwiekszy mialam 150 ale to juz byla masakra ! no ale ja mam chora tarczyce wiec to tez jeden z objawow. Ogolnie na zbyt wysoki puls dobry jest lek doraznie metocard dosyc bezpieczny lek wiec mozna brac go spokojnie sama biore i pomaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metocard, Metoprolol, Propranolol - berta blokery, niskie dawki skutecznie zmniejszają tętno, co za tym idzie lekko uspokajają. Ja miałam robione echo serca, badanie Holterem i ekg - wyszła ni arytmia na tle nerwowym, pobrałam te leki ( + SSRI) i jakoś się uspokoiło......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tata ma wysoki puls i wysokie ciśnienie. Na badania nie chciał chodzić a o diecie czy zdrowym odżywianiu słuchać nawet nie chciał. Męczył się strasznie, więc kupiłam mu zestaw testów Caretest Heart. Dwa miesiące temu miał zawał. Dobrze ze te testy domowe były pod ręką i tata je wykonał. Dzięki nim tata się zaczął leczyć i dba o zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, kołatania to moje przekleństwo. Czasami jak mnie szarpnie to muszę usiąść bo mi ciemno w oczach. Lekarz mówił że to raczej nie ma związku z ciśnieniem...przy niskim ciśnieniu nie leczą kołatania, bo wszystkie leki jeszcze bardziej je obniżają, a raczej ze spadkami cukru, które tez mam i też są ''fajowe'' :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×