Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Gość Kruszyna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie wszyscy kochani forumowicze.

Wybrałam sobie taki nick, bo jestem strasznie drobna (140 cm) ot taka kruszyna lekceważona od zawsze i przez wszystkich. Może trochę o sobie: Mam 35 lat i znalazłam się tu, ponieważ bardzo cierpię z powodu stanów paniczno - lękowych z którymi sobie nie radzę. Ze względu na wygląd jestem strasznie strasznie nieśmiała i ciężko jest mi nawiązać kontakt osobisty i wyrazić w pełni to, co czuję i mi dolega. Leczę się u lekarki psychiatry, która jest bardzo miła, ale przy prawie każdej wizycie zatyka mnie i strasznie trudno wydusić ze mnie cokolwiek. Chciałabym porozmawiać z ludźmi znającymi problem lęku i podzielić się odczuciami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie tylko wzrost. To jeden z objawów wady genetycznej Zespół Turnera, co sprawia, że nie dojrzałam fizycznie jak inne dorosłe kobiety i wyglądam dziecinnie. Mam też poważny problem z kręgosłupem i byle ból lub lekkie zdrętwienie wywołuje we mnie panikę. Wszystko przeżywam za dziesięciu, taka już jestem. Dzięki za ciepłe przywitanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie lepiej.
..a pewnie ,że będzie :)

Ten na awatarze to Twój czteronożny przyjaciel ?

..nosze się z ..myślą o zakupie albo adopcji psa ,niestety mam takie złe nastroje ,ze obawiam się ...w niedalekiej przyszłości wylądować w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to mój piesek, którego kiedyś miałam i byłam najbardziej z nim związana, ale umarł dawno temu. Zwierzak stawia na nogi i zapominasz przy nim o problemach, to świetna terapia. Przyznam się, że z moimi nastrojami też czasem jest bardzo źle i dosonale to rozumiem. Trzymaj się i również nie poddawaj, chociaż nie jest to łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×