Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja i Ciaza


madgold

Rekomendowane odpowiedzi

witam was serdecznie! Moja zona cierpi na depresje od ponad 3 lat. teraz jest w ciazy. ma czeste nawroty tej choroby. boje sie o jej zdrowie i zdrowie dziecka. te nawroty sa spowodowane w glownej mierze zawodem ktorym wykonuje i miejscem gdzie pracuje. niestety pracodawca nierobi sobie nic z tego faktu ze ona jest w ciazy - zero taryfy ulgowej! robie wszystko co tylko w mojej mocy by niemyslala o tym miejscu i ludziach z pracy. obecnie mieszkamy w UK i chce zrobic jej niespodzianke i zabrac do polski do rodziny. wybieramy sie do lekarza po zwolnienie z pracy i moim zapytaniem jest czy osoba chora na depresje bedaca na zwolnieniu lekarskim moze podrozowac legalnie niemajac z tego powodu zadnych konsekwencji po powrocie do pracy, pytam ze wzgledu na swiadczenia maciezynskie. z gory dziekuje i przepraszam za bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka (która mieszka we Francji) musiała mieć napisane na zwolnieniu lekarskim, że dopuszczone/zalecane jest podróżowanie (a dokładniej zmiana miejsca, otoczenia). Podobno we Francji bardzo sprawdzają takie osoby będące na zwolnieniu. Miałaby wtedy bardzo duże kłopoty.

 

Jednakże taki mały dopisek wszystko załatwił.

 

Życzę powodzenia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależny od kodu wpisanego na zwolnieniu.

Depresje nie jest choroba wymagającą ,leżenia w łóżku( wprost przeciwnie)

Wiec nie przypuszczam ,aby lekarz umieścił zalecenie o przebywaniu w łóżku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×