Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwice seksualne


szczepiks

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat meczy mnie lek przed tym ze kiedys bede osoba homoseksualna.Albo mysl ze jestem ale o tym nie wiem.I mimo ze nigdy nie mialem tego typu kontaktow ciagle sie tego boje.Choc wlasciwie odkad moja psycholog uswiadomila mi ze mam nerwice,podchodze do sprawy juz z wiekszym dystansem.Ale mimo wszystko nie da sie tego wyleczyc ot tak.

I wzielo sie to nagle.Po prostu pewnego dnia,ogladajac program,gdzie goscmi byli geje,ogarnal mnie olbrzymi strach ze moze ja tez jestem.Wynikalo to tez w duzej mierze z racjonalnych przeslanek jakie sobie uknulem.Bo szczerze mowiac z kobietami wychodzi mi srednio i stracilem wczesnie ojca.A ze slyszalem iz odsetek polsierot wrod homo jest duzy to nietrudno mi bylo na takie cos wpasc.

ciekaw jestem czy ktos z Was sie z tym zetknal.podobno wielu mezczyzn tego sie leka ale glosno sie o tym nie mowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu lubisz facetów, tylko nie możesz tego zaakceptować iTwój organizm reaguje nerwicowo? Twoja psycholog Ci tego nie powiedziała? Jakaś przyczyna musi byc. Na pewno Twoje obawy nie wzięły się z ogladania tv. A z dziewczynami... co to znaczy średnio? Zastanów sie, czy na ulicy zwracasz uwage na opalonych facetów, czy raczej na smukłe dziewczyny i ich wydatne biusty? Odpowiedz sobie sam na to pytanie, tylko szczerze bez wnikania co będzie jeśli... Twoja nerwica (moim zdaniem LĘK) wynika z obawy przed uswiadomieniem sobie prawdy... Facet heteroseksualny nie ma takich jazd!

Gdybys chciał pomailować napisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szepiks, Człowieku, homoseksualizm to nic złego, nie zbrodnia czy coś, nie choroba, nie żaden powód, żeby się tego bać, masz poprostu większe problemy ze znalezieniem partnera/partnerki i tyle, nic strasznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×