Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kriokomora dla nas kochani!


dziwna1234

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bylam w saunie, ale dowiedziałam się ,że nie mogę , bo rodzinnie mam żylaki :( poza tym w tym pomieszczeniu i gorącym powietrzu czułam się oczywiście źle ( i to bardzo jako nerwus) ,ale mama mi powiedziała ,że jest takie coś jak kriokomora! Panuje tam temperatura nawet do minus 120 stopni! ale nie bójcie się , jest to bezpieczne , wskazane na m.in. bóle głowy, stawów i schorzenia neurologiczne , ale też przy nerwicach i depresji ! Ekstremalne zimno, a potem nagłe rozgrzanie organizmu powoduje, że wydzielają się hormony szczęscia ( czyli endorfiny ) i czujemy się jak nowo narodzeni, ja jeszcze nie próbowałam , ale jak spróbuje to wszystko Wam opowiem ! Co wy o tym myślicie?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam już kilka razy w kriokomorze. To nie dla mnie, za zimno. I hmm nie zauważyłam jakiejś poprawy samopoczucia- w zasadzie tak samo 'lżej' się czuję korzystając z basenu, sauny czy solarium... Nie zauważyłam jakiegoś zbawiennego wpływu kriokomory na moją nerwicę. Nie widzę związku. Ale idz, idz... zrelaksujesz się. I piekielnie wymarzniesz :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic powiedzieć ,ale ja w to wierzę i na pewno tego wypróbuje :) jeśli chodzi o basen , to tak chodziłam raz na tydzien przez pół roku i czułam sie potem tylko jeszcze bardziej wycieńczona i bardziej podatna na stres , poza tym po basenie trzeba suszyc włosy , a potem w domu znowu sie kapąć , jest sie głodnym itd :) ale nie powiem ,że nie lubie pływac nad jeziorkiem , bo to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×