Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból brzucha mdłości odruch wymiotny metody


dziwaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Odpukać w niemalowane chyba udaje mi się powoli pozbywać nerwicy.Odstawiłam pramolan. Nie mam już problemów z napadami paniki :D . Normalnie podróżuje środkami komunikacji miejskiej. I ogólnie rzecz biorąc jest dużo lepiej. Wiecie co najbardziej mi pomogło? Terapia?...... NIE Leki?... Nie. Znalazłam swoje miejsce na ziemi, swoją niszę, pasję, coś w czym się sprawdzam. To naprawdę pomaga. Trzeba dogadać się z samym sobą, zrozumieć o co tak naprawdę nam chodzi czego się boimy, o czym marzymy, czego pragniemy. Od razu mówię, że nie jest to łatwe to ciągła walka ze swoimi słabościami, ale pamiętajcie, że walczycie dla najważniejszej osoby na świecie - samego siebie. Jak mogą akceptować nas inni skoro my sami siebie nie akceptujemy? Ktoś kiedyś powiedział, że pokochać siebie to początek romansu na całe życie i muszę wam powiedzieć, że coś w tym jest. Nie miejmy pretensji do siebie o nasze niedoskonałości jeśli jak na razie nie jesteśmy wstanie ich zmienić polubmy siebie razem z nimi.

 

Kurczę, ale się wymądrzyłam :oops:

Muszę przyznać, że nadal mam jeden problem. Jakaś pozostałość nerwicy chyba, bo przeszłam wszelkie badania i jest ok ( nie są to wrzody ani helicobacter, z którymi miałam już wątpliwą przyjemność się zapoznać) A mianowicie mam bardzo częste bóle brzucha, mdłości i odruch wymiotny. To potwornie utrudnia życie, bo nigdy nie wiem czy zaraz zwymiotuje czy to kolejny fałszywy alarm. Czy przychodzą wam jakieś metody walki z tym? Podobno picie rumianku pomaga?

Mam wrażenie, że jestem na ostatniej prostej na drodze do pokonania nerwicy. Zostały mi do przewalczenie tylko te dziwne sensacje, żołądkowe ( zaznaczam, że w czasie brania leków przeciwlękowych itp nie było żadnej poprawy. Tak jakby nie było związane to z nerwicą...) Pomóżcie proszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×