Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak mam sobie poradzić, pomożcie.........


Anula00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

 

 

Mam 20 lat i poważny problem. Po prostu nie radze sobie już z problemami. Nie wiem co mi dolega, ale sadzę, że jest to dolegliwość na tle nerwowym :( . Wiele czynników na to się złożyło, ja już se nie radze, rok temu byłam radosną i pełną życia dziewczyna, teraz jestem jak włóczęga. Nie mam ochoty na nic, ciągle mierze sobie puls(robiłam badania serca i są dobre), mam kucie w sercu i takie jakby bulgotanie, bóle brzucha, jakby trudności z oddychaniem, duszenie w gardle, mrowienie dłoni i czasami stóp. Czasami myślę też o śmierci, boje się ze dostane zawału. To wszystko mnie dręczy od około roku i jest coraz gorzej. Proszę pomóżcie! U nas dostać się do psychiatry jest ciężko(jutro z rana muszę iść się zapisać, bo są zapisy co miesiąc, może się dostane, ale na pewno nawet jak mnie zapiszą to nie na ten miesiąc), a nie stać mnie na prywatnego lekarza....... :-| Za odwiedzi bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nie jesteś ograniczona do miejsca zamieszkania. Możesz udać się do innego miasta/miejscowości.

Sprawdzić w necie ,może w Twojej okolicy jest jakiś mały gabinet lekarski czy mała przychodnia(prywatna) która ma umowę z NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze masz wyjście awaryjne,szpital .To tak na wszelki wypadek ,gdyby się pogorszyło.

W pewnych wypadkach ..nie potrzeba skierowania.

 

 

Co się stało rok temu,że tyle się w Tobie zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i rozmawiac przy wszystkich o swoich problemach

terapia może być indywidualna nie grupowa. decyduje o tym diagnoza psychologa . Jeśli zobaczy ,że nie jesteś gotowa na grupowa ...będzie indywidualna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×