Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich !


adam93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Adam mam 17 lat.

Nie jedna osoba pewnie spyta co osoba z takim wiekiem tu robi, ale wiem że nerwica spotyka wielu coraz młodszych ludzi.

Zarejestrowałem się tu z tego względu iż mam nadzieje na dzielenie się doświadczeniami oraz na dodawaniu otuchy w leczeniu.

 

Otóż moja psychoterapia bd-e podejmowana po raz 2.

Pierwsza była podjęta u PSYCHIATRY ! jednak po pierwszej wizycie zrezygnowałem i nie stawiłem się na kolejny termin ze względu na podjęte leki i na trudny kontakt z panią Psychiatrą. Otóż wykazałem nietolerancje na podany lek, objawy ? (dragwki, wysokie cisnienie, senność, wymioty) po czym nie mogłem się skontaktować telefonicznie z psychiatrą.

Po tym zdarzeniu mój stan się nieco pogorszył.

Za tydzień mam wizytę tym razem u Psychologa. Wiem, że wiele rzeczy zależy od nas i siedzi w naszej głowie dlatego już teraz przed wizytą staram się uświadamiać że ta cała nerwica siedzi tylko w mojej głowie i zrobie wszystko by ją z niej wyrzucić. Ale mimo wszystko mam dużo obaw.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

i dzięki jeśli ktoś wykazał chęć przeczytania całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Powinieneś iść do lekarza.

Napisz coś więcej o tym trudnym kontakcie z lekarzem .

Nie jesteś skazany na ,konkretnie tego psychiatrę ,może pójdź do innego?

Co do skutków niepożądanych leku,czy objawy zgadzały sie z zamieszczonymi -skutkami ubocznymi w ulotce ?I jak długo brałeś ten lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u lekarza byłem i ten po wykluczeniu tarczycy ( bo miałem wrażenie ścisku i kłucia w szyi ) zalecił terapie (po stwierdzeniu nerwicy)

 

od psychiatry po 1 wizycie dostalem lek

miałem wskazanie aby przez 4 dni brać po połowie tabletki (nazwy niestety nie pamiętam) a dalej po 1 tabletce dziennie

lek odstawiłem po 2 dniu !

po 1 dawce/dniu miałem problemy, zdażyło mi się też obudzić w nocy na ok 2h ale to mnie nie zmartwiło bo czułem się zwyczajnie jak kiedyś (przed problemami nerwicowymi)

po 2 dniu mialem bardzo mocne drgawki i nim zasnolem minelo ok 2h. nazajutrz z rana czulem sie strasznie kiepsko i tak jak wymienilem wczesniej wszystkie te objawy były zamieszone na ulotce z objawami ubocznymi. Mało tego, miałem wszystkie prócz jednego, czyli śpiączki.

 

Po próbie skontaktowania się telefonicznie otrzymałem informacje że pani psychiatra z niewiadomych względów (nie dostałem konkretnego wytłumaczenia poprostu nie) nie może podjeść.

aby się dowiedzieć czegoś moja mama musiała gnać do przychodni aby spytać lekarza o tą sytuacje i ten powiedział by odstawić lek.

Ze strony psychitry zero zainteresowania...

 

w przyszłym idę do psychologa z nadzieją że ta osoba bd-e bardziej kompetenta od psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam93,

 

Poszukaj w necie spisu lekarzy współpracujących z NFZ i spróbuj jeszcze raz u innego.

..a co z psychologiem ,przy nerwicy wskazana jest psychoterapia .Czy psychiatra wysłał Cie do psychologa .

 

Nie zniechęcaj się ...właśnie Twój młody wiek może zaważyć o dalszym przebiegu choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×