Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ośmieszona - skrzywdzona.


Slitly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.

Ostatnio wydarzyło się coś dla mnie strasznego, tak naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Byłam u psychiatry jakiś czas temu, który stwierdził ze mogę mieć nerwicę lękową, po czym zalecił bym odwiedziła psychologa. Pan psycholog stwierdził ze nie mam nerwicy, lecz jestem osobą nieśmiała i wykończoną przez problemy jakie posiadam. Bardzo mnie to ucieszyło, gdyż byłam pełna nadziei że może jednak wszystko będzie w końcu dobrze. Jednak w czwartek na lekcji, jestem uczennicą liceum, podeszła do mnie koleżanka z klasy i powiedziała prosto w twarz że się telepie (pokazując to) i że mam nerwicę, śmiejąc się i ośmieszając. Przez ostatnie dni było wszystko w porządku, byłam szczęśliwą osobą i miałam nadzieję. A teraz, przez te słowa, całkowicie jestem załamana, inni pewnie by soba tego do serca nie wzięli. A mnie to tak bardzo zabolało i boli. Czuje się przez to inna, przez to że ktoś to zauważył i stwierdził. Tak bardzo wierzyłam w to że tego nie widać, że mam szansę z tym wygrać. Te słowa tak zabolały. Nie wiem może szukam pocieszenia, nie daję sobie razy już z tym ze tak się wszystkim przejmuję, a wiem że to co ta dziewczyna powiedziała, nie wymyśliła. Czuje się gorsza od innych i zła na to całe moje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Dlaczego czujesz się gorsza? Czy dlatego , że jestes chora , na nerwicę? Twoja kolezanka , to tupeciara , bez krzty kultury i oglady.A Ty przejmujesz się opinią takiej osoby? Nia martw się tym .Naprawde nie warto.Czy opinia jednej ( niezbyt mądrej osoby ) może zrujnować Ci życie? Jeśli naprawde Tobą telepie , to nie jest powod do wstydu , a do tego , zeby szukać pomocy , i zrobić WSZYSTKO , żeby nie telepalo.. Pomyśl o tym.Poszukaj dobrego psychologa i kup sobie na początek jakieś ziółka w aptece.Na nerwicę.Jest tego pełno.Trzymaj się i nie zalamuj.Nie przyzwyczajaj się tez , do myślenia o sobie w kategoriach offfiary.Bo to jest zgubne i niszczące.Pozdrawiam Cie cieplo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotka z tej dziewczyny. Nie przejmuj sie nia, bo wiesz ze nie jestes jej warta. Brak tupetu i wyczucia z jej strony nie powinien na tobie robic wrazenia - zdarzaja sie takie osobniki. Niejmniej nie zmienia to tego, ze nie wymyslila sobie tego faktu, ze widac po tobie pewne objawy. A ze powiedziala to w tak bolesny sposob, to juz jej problem, ze jest niezbyt madra i empatyczna osoba. Dlatego postaraj sie znalesc dobrego psychologa narazie, niech jeszcze raz z toba pogada, bo to wyglada na poczatek nerwicy lekowej. Mozesz temu zapobiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaryst7, Całkowicie sie zgadzam z tym .

Slitly, Pomyśl ,nerwica to choroba jeśli ktoś śmieje się z jej symptomów ,tym samym pokazuje,że jest dyletantem .Nie przejmuj się zdaniem osób tak mało rozumiejących .Zastanów się to tak jak ktoś wyśmiewał by się z chrypy czy kataru przy przeziębieniu.( wcale nie umniejszam nerwicy porównując ja z przeziębieniem ,to tylko plastyczny przykład)

 

Nie miałaś wpływu na to,czy zapadniesz na nerwice czy nie,koleżanka z klasy okazała się okrutna ,,,zgadzam się z przedmówcą ,okazała się też idiotka . Wcale się nie przejmuj ,nie koncentruj się na takich wypowiedziach,skup się na tym w czym jesteś dobra.

Na tym forum ,nikomu nie przeszkadza ,że się "telepiesz" w imieniu Wszystkich mocno Cie przytulam .

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja się leczę u psychologa. Można powiedzieć ze wszystko było w porządku. Najbardziej jednak boli mnie to ze, psycholog powiedział ze nie widać tego telepania. A to że kiedyś mi się tam ręce trzęsły a raz z nimi moj zeszyt, to chyba o to chodzi. Ale chyba wielu osobom trzęsą się ręce gdy się stresują. Chodzę do psychologa i mam nadzieje że będzie lepiej. Wiem że okrutnie zachowała się ta dziewczyna. Najbardziej boli mnie to że uznała ze mam nerwice, tak bardzo chciałabym być zdrowa, w końcu moc się nie przejmować bzdetami. Ta dziewczyna pokazywała tylko telepiące się ręce, a nie na szczęście głowę ktora mam wrażenia ze pulsuje. Ta, czuję się jak ofiara, jako najgorsza osoba w klasie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziekuję Wam bardzo. Chyba tej osobie chodziło o to że telepią mi się ręce. Zresztą nie wiem. Ogolnie nie było to miłe. Uwierzcie mi , że robię wszystko by tego nie powtórzyć. Z reguły, ja nie telepie się, poprostu gdy coś czytam, występuje publicznie, trzęsą mi się ręce, drży głos. Nie wiem juz sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×